آشوری: کاراته نیاز به آرامش دارد/ در شرایط حساسی قرار داریم

دبیر فدراسیون کاراته گفت: در حال حاضر کاراته به آرامش نیاز دارد و بهتر است در مورد حواشی اخیر صحبت نکنم.

به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز، محسن آشوری در گفت و گو با خبرنگار ایلنا، ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: در روزهای اخیر حواشی زیادی برای کاراته ایجاد شده و من نمی خواهم با صحبت هایم به این حواشی دامن بزنم.

وی در مورد اظهارات اخیر محمد آرین خو بیان داشت: ایشان نظر شخصی خود را اعلام کردند و من ترجیح می دهم منافع فدراسیون را حفظ کنم و پاسخی به این اظهارات ندهم. به هر حال ما در شرایط حساسی هستیم و باید به فکر موفقیت کاراته باشیم.

دبیر فدراسیون کاراته در مورد شرایط تیم ملی بزرگسالان گفت: به اندازه کافی وقت تلف کرده ایم و دیگر نباید زمان را از دست بدهیم. ملی پوشان ما در اردو آمادگی در شهر قم به سر می برند و روز چهارشنبه هفته جاری در دیداری درون اردویی به رقابت خواهند پرداخت.

وی در مورد اردوهای تدارکاتی تیم ملی کاراته گفت: یک اردوی تدارکاتی خوب و در سطح ایده آل برای تیم ملی پیش از آغاز مسابقات قهرمانی آسیا پیش بینی کردیم. امیدوارم این اردو هرچه زودتر قطعی شود تا بچه ها با شرایط خوبی در رقابت های قهرمانی آسیا حضور پیدا کنند.

آشوری درباره تغییرات پیاپی در کادر فنی تیم های پایه اظهار داشت: به طور حتم این تغییرات در کار ملی پوشان جوان ما تاثیر منفی می گذارد اما کادر فنی جدید باید هنرشان را در این زمینه نشان دهند تا آینده سازان کاراته بدون دغدغه فکری به کارشان ادامه دهند.

دبیر فدراسیون کاراته درباره اعتراضات اخیری که نسبت به داوری‌ها مطرح شد، بیان داشت: در تمام رشته ها داوری با اعتراض همراه است و ما هم از این قاعده مستثنی نیستیم. البته بنده شخصا شاهد تلاش‌های بی شائبه سلیمانی در امور داوری هستم. امیدوارم شرایط به نحوی پیش برود که دیگر شاهد هیچگونه اعتراضی از سوی ورزشکاران به داوری های کاراته نباشیم.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا