کتیرایی: با پیشینه ای که کاراته دارد توقع‌ها بالا رفته/ امیدوارم بازهم شاگرد خوبی برای دباغیان باشم

مربی تیم ملی کاراته گفت: کاراته ایران پیشینه خوبی دارد و حالا توقع از این رشته بالا رفته و ما هم برای دفاع از عنوان قهرمانی راهی ژاپن می‌شویم.

به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز، علیرضا کتیرایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، پس از انتخاب شدن به عنوان مربی تیم ملی بزرگسالان، اظهار داشت: طی این مدت با مسئولان فدراسیون کاراته صحبت‌هایی داشتم تا به عنوان سرمربی نوجوانان، جوانان و زیر ۲۱ ساله‌ها فعالیتم را آغاز کنم، اما با صحبت‌هایی که با دباغیان سرمربی تیم ملی بزرگسالان داشتم او پیشنهاد داد تا در بزرگسالان کنار تیم ملی فعالیت کنم.

وی در ادامه افزود: از روزی که کمربند سفید را دور کمر بستم دباغیان استاد من بوده و تا به امروز هم او استاد من است. در حالا حاضر نیز با صلاحدید او به عنوان مربی تیم ملی فعالیتم را آغاز کردم و امیدوارم که بازهم مثل گذشته بتوانم شاگرد خوبی برای او باشم.

وی در پاسخ به این سوال که چرا فعالیت در رده جوانان و نوجوانان را قبول نکردید گفت: فکر می‌کنم در رده بزرگسالان راحت‌تر باشم و خروجی خوبی در مسابقات قهرمانی آسیا خواهیم داشت. امیدوارم که در ژاپن بهترین نتیجه را کسب کنیم.

مربی تیم ملی بزرگسالان در ادامه خاطر نشان کرد: پیش بینی کسب نتیجه با زمان کوتاهی که تا آغاز مسابقات قهرمانی آسیا باقی مانده کار بسیار دشواری است، اما با توجه به شرایطی که کاراته ایران دارد همه از این تیم توقع قهرمانی دارند. البته توقع به جایی هم است، چرا که کاراته ایران پیشینه خوبی در دنیا دارد. ما برای دفاع از عنوان قهرمانی در تلاش هستم و ان‌شا‌الله با کمک خدا بتوانیم به این موفقیت برسیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا