دباغیان: مصاحبه‌ای در رد یا تأیید مسئولان فدراسیون کاراته نداشته‌ام

سرمربی جدید تیم ملی کاراته گفت: حتی یک مصاحبه هم در تأیید یا رد مسئولان فدراسیون کاراته نداشته‌ام و همیشه به دنبال خدمت به این رشته به عنوان سرباز هستم.

به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز، غلامرضا دباغیان که به تازگی بعد از استعفای دسته جمعی اعضای کادر فنی تیم‌های ملی کاراته در یک زمان چند ساعته به عنوان سرمربی تیم ملی بزرگسالان انتخاب شد و این موضوع را به سرعت پذیرفت در این باره در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: در طول این مدت حتی یک مصاحبه هم در تأیید یا رد مسئولان فدراسیون نداشتم و حالا هم به عنوان سرباز در خدمت تیم ملی خواهم بود. بارها گفته‌ام هر جایی که احساس کنم حضورم می‌تواند به کاراته کمک کند در کنار تیم خواهم بود.

وی ادامه داد: نمی‌توانیم تیم ملی و ملی‌پوشان را به راحتی رها کنیم. به دنبال کمک به تیم هستم و در مورد مربیان نیز باید اشاره کنم که این موضوع نیاز به بررسی دارد ولی خوشبختانه کاراته ایران از جهت مربی با پتانسیل خوبی روبرو است و مشکلی از این نظر نداریم.

سرمربی جدید تیم ملی کاراته در مورد اینکه آیا از شاگردانش همچون مهدی عموزاده و علیرضا کتیرایی هم به عنوان مربی در تیم ملی استفاده می‌کند یا خیر، خاطرنشان کرد: این نفرات روزگاری شاگرد من بودند و الان خودشان از جمله مربیان خوب هستند. در برخی اوقات من در تیم ملی نبودم ولی آنها به عنوان مربی در این تیم‌ها حضور داشتند. همان طور که گفتم این موضوع نیاز به بررسی دارد.

سرمربی تیم آذرخودرو که مدعی اصلی قهرمانی سوپر لیگ کاراته است در مورد پرداخت قراردادهای نفرات این تیم نیز گفت: تا لحظه آخر حمایت می‌کنم تا نفرات به حق‌شان برسند. متاسفانه مدیر عامل آذرخودرو کمی کم لطفی کرده ولی با این حال تا پایان خرداد به او مهلت دادیم و با توجه به چکی که به من داده و در آن ذکر شده که این مبلغ به عنوان حق‌الزحمه تیم است فکر نمی‌کنم مشکل خاصی از این بابت داشته باشیم.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا