بهنام‌فر: چه خوب است که سلیمانی بازیکنان تیم ما را هم ببیند/ خروجی سوپر لیگ کاراته صفر است

سرمربی تیم کاراته مناطق نفت‌ خیز گفت: چه خوب است که سرمربی تیم ملی که در حاشیه مسابقات حضور داشت این بازیکنان را نیز ببیند و آنها را به عنوان یک جوان مستعد به اردوهای تیم ملی دعوت کند.

به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز، مهران بهنام‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد به تعویق افتادن دیدار بین دو تیم دانشگاه آزاد و آذرنوین، اظهار داشت: وقتی دو تیم با هم تعامل دارند ما نمی‌توانیم معترض باشیم. به هر حال تیم‌های دانشگاه آزاد و آذرنوین تصمیم گرفتند که با جلب رضایت مسئولان فدراسیون دیدار فینال این رقابت‌ها در هفته پایانی مسابقات سوپر لیگ کاراته برگزار شود پس با این حساب ما نمی‌توانستیم به این موضوع اعتراض داشته باشیم، هرچند که این اتفاق به ضرر تیم ما شد.

وی در ادامه افزود: در هیچ جای دنیا ندیده‌ایم که به خاطر مصدومیت بازیکن یک دیدار به تعویق بیفتد، اما این فقط در ایران است که چنین اتفاقاتی رخ می‌دهد!

سرمربی تیم کاراته مناطق نفت‌خیز گفت: اگر دانشگاه آزاد و آذرنوین در بخش کاتا با یکدیگر مسابقه می‌دادند قطعا کاتاروهای هر دو تیم بهترین نمایش خود را در این دیدار اجرا می‌کردند و بازیکنان ما شانس بیشتری برای کسب امتیاز در مقابل آنها داشتند.

بهنام‌فر در ادامه خاطرنشان کرد: اساس لیگ کاراته را اگر بخواهیم در نظر بگیریم از پایه مشکل دارد. به نظرم لیگ باید در اختیار تیم ملی باشد و اگر این رقابت‌ها بعد از مسابقات جهانی و آسیایی برگزار شود خروجی آن صفر می‌شود، چرا که بازیکن دیگر انگیزه‌ای برای نشان دادن خودش ندارد. ملی‌پوشان بعد از مسابقات جهانی و آسیایی دیگر توان مبارزه در لیگ را ندارند پس باید فضا طوری فراهم شود که لیگ قبل از مسابقات آسیایی و جهانی برگزار شود.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: مسئولان فدراسیون باید زمینه آغاز مسابقات سوپر لیگ را پیش از اعزام تیم ملی به مسابقات قهرمانی آسیا فراهم کنند. متاسفانه تغییرات مکرر در زمان برگزاری مسابقات سوپر لیگ انگیزه را از اسپانسرها می‌گیرد.

سرمربی تیم مناطق نفت‌خیز در مورد اینکه سرمربی تیم ملی باید از بین نفراتی که در مسابقات سوپر لیگ عملکرد خوبی دارند را به اردوهای تیم ملی دعوت کند، گفت: در مسابقات روز جمعه همه شاهد بودند که تک تک نفرات تیم ما یک مبارزه پایاپای با کاراته‌کاهای آذرخودرو داشتند. شاید بازیکنان ما را خیلی‌ها نمی‌شناسند اما مقابل قهرمانان جهان خوب مبارزه کردند چه خوب است که سرمربی تیم ملی(سلیمانی) که در حاشیه مسابقات حضور داشت این بازیکنان را نیز ببیند و آنها را به عنوان یک جوان مستعد به اردوهای تیم ملی دعوت کند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا