آشوری: کاراته‌‌ایران باید از فرانسه۲۰۱۲ بهتر نتیجه بگیرد/تیم‌ملی بدون مربی می‌رود!

بیست و چهارمین دوره مسابقات کاراته قهرمانی جهان، در حالی از روز ۱۴ آبان‌ماه جاری به میزبانی شهر برمن آلمان برگزار خواهد شد که تا عصر شنبه ویزای ملی‌پوشان کشورمان صادر نشده بود.

دبیر فدراسیون کاراته گفت: هنوز ویزای بچه‌ها صادر نشده، با این حال، مشکلی نیست و تیم ملی بامداد دوشنبه راهی برمن آلمان خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز و به نقل از خبرنگار ایلنا، بیست و چهارمین دوره مسابقات کاراته قهرمانی جهان، در حالی از روز ۱۴ آبان‌ماه جاری به میزبانی شهر برمن آلمان برگزار خواهد شد که تا عصر شنبه، ویزای ملی‌پوشان کشورمان صادر نشده بود.

محسن آشوری در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در این‌باره تصریح کرد: ویزای بچه‌ها هنوز صادر نشده و قرار است تا یکشنبه این کار انجام شود. چراکه ما برای ساعت ۴ صبح روز دوشنبه(فردا)، بلیت رزرو کرده‌ایم. البته مشکلی نیست و قطعا تیم ملی سر موعد به آلمان سفر خواهد کرد.

وی درخصوص وضعیت تیم ملی در آستانه اعزام به رقابت‌های قهرمانی‌جهان اظهار داشت: آخرین اردوی تیم ملی به پایان رسید و بچه‌ها در حال حاضر مشغول استراحت هستند تا روز دوشنبه راهی آلمان شوند.

دبیر فدراسیون کاراته همچنین در مورد اعزام نشدن حسین روحانی و شهرام هروی، مربیان تیم ملی به مسابقات جهانی آلمان یادآور شد: متاسفانه تیم ملی بدون آنها عازم رقابت‌های جهانی خواهد شد.

مدیر سابق تیم‌های ملی کاراته در پاسخ به علت برکناری خود از سمت مدیریت تیم ملی در آستانه مسابقات قهرمانی جهان، تنها به سکوت اکتفا کرد و جوابی نداد!

آشوری در پایان در مورد نتایج ملی‌پوشان کشورمان در رقابت‌های جهانی برمن، گفت: امیدوارم بچه ها عملکرد خوبی داشته باشند و حتی از جهانی ۲۰۱۲ در پاریس نیز بهتر نتیجه بگیرند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا