روحانی: فدراسیون کارانه از لحاظ مالی دچار مشکل است/ کاراته همیشه از داخل ضربه خورده است

مربی  تیم ملی کاراته گفت: حمایت از تیم ملی کاراته بعد از اتمام مسابقات آسیایی، قطع شد.

به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز، حسین روحانی در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران گفت: کمیته ملی المپیک باید حمایتش را از تیم ملی کاراته تا پایان مسابقات جهانی ادامه می داد، در صورتیکه متاسفانه بعد از اتمام مسابقات آسیایی این حمایت قطع شد. 
وی افزود: به طور مثال وضعیت خوابگاه نیم ملی خوب نیست و متاسفانه بعد از بازیهای آسیایی به نوعی امکانات از تیم ملی کاراته گرفته شد. 
روحانی درخصوص شرایط تیم ملی گفت: تمرینات تیم ملی خوب و منظم برگزار می‌شود و تک تک ملی‌پوشان در شرایط خوبی هستند و همه بازیکنان برای کسب بهترین نتیجه در مسابقات جهانی آلمان مصمم‌اند. 
وی درخصوص مسائل و حاشیه‌هایی ه این روزها گریبان‌گیر کاراته کشورمان شده گفت: باید بگذاریم که مسابقات جهانی تمام شودو بعد از آن تمام مسائل بررسی شود. در حال حاضر وقت پرداختن به حاشیه‌ها نیست و باید همدل باشیم که بتوانیم در مسابقات جهانی نتیجه بگیرم. 
روحانی در ادامه بیان داشت: اگر واقعا منتقدیم و دلسوز ورزش کشور، باید سرفرصت مناسب انتقاد کنیم و مسائل را بررسی کنیم. 
وی افزود: نباید دانسته یا ندانسته با عملکرد نابجا دشمنی کنیم. 
روحانی بیان داشت: در این فاصله باقی‌مانده تا بازیهای جهانی بازیکنان، باید خود دار باشند و نگذارند که دیگران با حرف‌هایشان آنها را به حاشیه ببرند. 
مربی تیم ملی کاراته در ادامه تصریح ک: متاسفانه ، کاراته دچار مشکل شده است و فدراسیون از لحاظ مالی در وضعیت خوبی قرار ندارند. 
وی خاطرنشان کرد: واقعیت این است که باید به داد کاراته رسید، کاراته همیشه از داخل خودش ضربه خورده و امیدوارم بعد از مسابقات جهانی، به وضعیت کاراته رسیدگی شود. 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا