كدخبر: 5000 بدون دیدگاه

صدرنشینان لیگ های کاراته جوانه ها و آینده سازان مشخص شدند

تاریخ انتشار : 9 آذر 1393 در ساعت: 11:28
صدرنشینان لیگ های کاراته جوانه ها و آینده سازان مشخص شدند

هفته دوم از دور برگشت لیگ های کاراته جوانه ها و آینده سازان جمعه 7 آذر ماه به میزبانی مجتمع دخانیات گیلان برگزار شد و تیم های صدرنشین هر گروه معرفی شدند. به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، دور برگشت لیگ های کاراته جوانه ها و آینده […]

هفته دوم از دور برگشت لیگ های کاراته جوانه ها و آینده سازان جمعه 7 آذر ماه به میزبانی مجتمع دخانیات گیلان برگزار شد و تیم های صدرنشین هر گروه معرفی شدند.

به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، دور برگشت لیگ های کاراته جوانه ها و آینده سازان جمعه 7 آذر ماه در سالن تختی رشت برگزار شد که نتایج ذیل بدست آمد:

در لیگ کاتای جوانه ها:
گروه یک/
آکادمی کاراته نوری صفر-10 پاس قوامین
شهید بیطرفان قم 3-7 آرد کوثر مازندران
شهید بیطرفان قم صفر-10 پاس قوامین
آرد کوثر مازندران 10-صفر آکادمی کاراته نوری
آرد کوثر مازندران 3-7 پاس قوامین
آکادمی کاراته نوری 10-صفر شهید بیطرفان قم

گروه 2/
شهرداری ساوه صفر-10 امید ارژن شیراز
شهرداری شهر قدس 4-6 هیات کاراته گرگان
شهرداری شهر قدس صفر- 10 امید ارژن شیراز
هیات کاراته گران 6-4 شهرداری ساوه
هیات کاراته گرگان 3-7 امید ارژن شیراز
شهرداری ساوه 7-3 شهرداری شهر قدس

پس از برگزاری دیدارهای این هفته از گروه یک تیم های پاس قوامین و آرد کوثر مازندران و از گروه 2 امید ارژن شیراز و هیات کاراته گرگان به به نیمه نهایی صعود کردند.

در بخش کومیته جوانه ها:
گروه یک/
صنایع رنگ آرفام 9-12 مجتمع دخانیات گیلان
برج سازان الوند ارومیه 16-4 هیات کاراته قزوین
امید ارژن شیراز 6-15 پاس قوامین
انرژی صنعت خاورمیانه 13-4 شهرداری ساوه
برج سازان الوند ارومیه 10-10 مجتمع دخانیات گیلان
در امتیاز شماری انفرادی برج سازان الوند ارومیه 33 بر22 برنده شد.
امید ارژن شیراز 10-10 صنایع رنگ آرفام
در امتیاز شماری انفرادی امید ارژن شیراز 18 بر 17 برنده شد.
انرژی صنعت خاورمیانه16-4 هیات کاراته قزوین
شهرداری ساوه صفر-21 پاس قوامین
امید ارژن شیراز 4-16 مجتمع دخانیات گیلان
انرژی صنعت خاورمیانه5-14 برج سازان الوند ارومیه
شهرداری ساوه 8-11 صنایع رنگ آرفام
پاس قوامین 9-9 هیات کاراته قزوین
در امتیاز شماری انفرادی هیات کاراته قزوین 14 به 11 برنده شد.
از گروه یک برج سازان الوند ارومیه با 9 امتیاز تیمی در صدر جدول رده بندی قرار دارد، مجتمع دخانیات گیلان با 6 امتیاز تیمی دوم و انرژی صنعت خاورمیانه با همین تعداد امتیاز و تفاضل برد کمتر در مکان سوم جای گرفته اند.

گروه2/
هیات کاراته گرگان 6-12 هیات کاراته خراسان رضوی
شهید بیطرفان قم 7-13 آکادمی کاراته کمربند سیاه
آذرخودرو نوین قم 8-11 هیات کاراته البرز
شهرداری اراک 16-9 تصتا
شهید بیطرفان قم 5-14 هیات کاراته خراسان رضوی
آذرخودرو نوین قم 16-4 هیات کاراته گرگان
شهرداری اراک 6-12 آکادمی کاراته کمربند سیاه
تصتا 13-7 هیات کاراته البرز
آذرخودور نوین قم 13-7 هیات کاراته خراسان رضوی
شهرداری اراک 16-4 شهید بیطرفان قم
تصتا 9-9 هیات کاراته گرگان
در امتیاز شماری انفرادی تصتا 8 به 7 برنده شد.
هیات کاراته البرز 10-10 آکادمی کاراته کمربند سیاه
در امتیاز شماری انفرادی آکادمی کاراته کمربند سیاه17 به 11 برنده شد.
در جدول بندی این گروه تیم آکادمی کاراته کمربند سیاه با 9 امتیاز صدرنشین است، آذرخودرو نوین قم و شهرداری اراک هر کدام با 6 امتیاز و تفاضل برد به ترتیب دوم و سوم هستند.

در لیگ آینده سازان هم دیدارهای زیر برگزار شد:
گروه یک/
بنیاد خاتم شمالغرب 7-20 مجتمع دخانیات گیلان
شهرداری اراک 8-18 فولاد نصر آذربایجان شرقی
مدرسه کاراته بالسینی 7-16 هیات کاراته البرز
شهرداری اراک 12-16 مجتمع دخانیات گیلان
مدرسه کاراته بالسینی 4-16 بنیاد خاتم شمالغرب
هیات کاراته البرز 13-14 فولاد نصر آذربایجان شرقی
مدرسه کاراته بالسینی 6-22 مجتمع دخانیات گیلان
هیات کاراته البرز 13-14 شهرداری اراک
فولاد نصر آذربایجان شرقی 20-7 بنیاد خاتم شمالغرب
از گروه یک مجتمع دخانیات گیلان با 9 امتیاز در صدر قرار دارد و تیم فولاد نصر آذربایجان شرقی با همین تعداد امتیاز و تفضال برد کمتر نسبت به تیم اول و هیات کاراته البرز با 3 امتیاز به ترتیب در مکانهای دوم و سوم جای دارند.

گروه2/
هیات کاراته قزوین 12-9 شیتوریو اینوئی مازندران
ققنوس قم صفر-28 تصتا
باشگاه مقاومت 24-2 هیات کاراته شهریار
ققنوس قم صفر -28 شیتوریو اینوئی مازندران
باشگاه مقاومت 21-5 هیات کاراته قزوین
هیات کاراته شهریار یک – 26 تصتا
باشگاه مقاومت 26-یک شیتوریو اینوئی مازندران
هیات کاراته شهریار 28-صفر ققنوس قم
تصتا 20-7 هیات کاراته قزوین .
در این گروه تیم های تصتا با 9 امتیاز، باشگاه مقاومت با همین تعداد امتیاز و تفاضل برد کمتر و شیتوریو اینوئی مازندران با 3 امتیاز به ترتیب در مکانهای اول تا سوم قرار دارند.

نظرسنجی

در حال حاضر هیچ نظرسنجی فعال نیست

اخبار استانها
آرشیو