كدخبر: 4719 بدون دیدگاه

زمانی: لیگ‌های نونهالان جوانه‌ها و آینده‌سازان پسران در رشت پیگیری می‌شود

تاریخ انتشار : 29 آبان 1393 در ساعت: 15:50
زمانی: لیگ‌های نونهالان جوانه‌ها و آینده‌سازان پسران در رشت پیگیری می‌شود

محمدعلی زمانی گفت: هفته اول دور برگشت لیگ کاتای نونهالان و مرحله دوم دوربرگشت کاتای جوانه‌های و کومیته جوانه‌ها و آینده‌سازان پسران در رشت برگزار می‌شود. به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز، محمدعلی زمانی در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران گفت: لیگ نونهالان، جوانه‌ها و آینده‌سازان پسران جمعه 7 آذر به میزبانی مجتمع دخانیات گیلان در […]

محمدعلی زمانی گفت: هفته اول دور برگشت لیگ کاتای نونهالان و مرحله دوم دوربرگشت کاتای جوانه‌های و کومیته جوانه‌ها و آینده‌سازان پسران در رشت برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز، محمدعلی زمانی در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران گفت: لیگ نونهالان، جوانه‌ها و آینده‌سازان پسران جمعه 7 آذر به میزبانی مجتمع دخانیات گیلان در شهر رشت برگزار می‌شود.

مسئول مسابقات فدراسیون کاراته افزود: مسابقات در سالن تختی مجموعه ورزشی شهید عضدی رشت، ساعت 9:30 صبح آغاز خواهد شد.

زمانی بیان داشت: 12 تیم در کاتای نونهالان و 8 تیم به مرحله دوم کاتای جوانه های راه پیدا کردند. همچنین 16 تیم به مرحله دوم کومیته جوانه‌های صعود کردند.

وی خاطر نشان کرد: در این مسابقات دو گروه شامل هشت تیم در هر گروه به صورت یک دوره‌ای با هم به رقابت می‌پردازند و از هر گروه 2 تیم به مرحله نیمه نهایی راه پیدا می‌کنند.

زمانی در پایان تصریح کرد: در لیگ آینده‌سازان 12 تیم به مرحله دوم صعود کردند که در غالب 2 تیم با هم به رقابت می‌پردازند.

نظرسنجی

در حال حاضر هیچ نظرسنجی فعال نیست

اخبار استانها
آرشیو