دختران کاتاروی نونهال و جوانه ها جمعه به روی تاتامی می روند
هفته دوم دور رفت و هفته اول برگشت لیگ های کاتا دختران نونهالان و جوانه ها روز جمعه ۱۷ مهر ماه در سالن شهید کبکانیان تهران برگزار می شود.
به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، برنامه دیدارهای روز جمعه ۱۷ مهر ماه بدین ترتیب خواهد بود:
لیگ کاتای نونهالان/
مرحله آخر دور رفت:
گروه یک: ابوحمزه ۱- سفیر اندیشه۱
قاسمی اسلامشهر۲- شال و روسری آناهیتا گلپایگان
گروه۲: قاسمی اسلام شهر ۱–هئیت خراسان رضوی
باشگاه میثاق-آسا گستران شیراز
گروه ۳: باشگاه آریا۳- آوای اوج۱
کبگانیان-سلولزی فارس رعنا
گروه۴: باشگاه صمدی – فاطیما ۲
سفیر اندیشه ۲- شهید معتمدی
گروه۵: باشگاه آریا۴- شرکت ساختمانی فرا دید
قارچ ملارد- باشگاه رعد آسا
گروه ۶: باشگاه حامی- بهاران خوزستان
قاسمی اسلامشهر ۳- باشگاه توحید
گروه۷: اسدی فر مازندران- باشگاه جوانه
هئیت کاراته نهاوند – باشگاه آریا ۱
گروه ۸: آوای اوج۲-باشگاه آریا۲
فولاد خوزستان-پارسیس قم
گروه۹: هئیت کرمانشاه- هئیت کاراته ملارد
فاطیما ۱- ابوحمزه ۲
گروه ۱۰: امیر المومنین (ع)- استراحتساکی محمدیه- عقاب
مرحله اول برگشت:
گروه یک: شال و روسری آناهیتا گلپایگان- ابو حمزه ۱
سفیر اندیشه۳ -قاسمی اسلام شهر ۲
گروه ۲: هئیت خراسان رضوی- میثاق
آسا گستران شیراز- قاسمی اسلام شهر ۱
گروه ۳: کبکانیان-آوای اوج ۱
سلولزی فارس رعنا-آریا ۳
سلولزی فارس رعنا- آوای اوج ۱
باشگاه آریا۳-کبکانیان
گروه ۴: شهید معتمدی- فاطیما ۲
باشگاه صمدی- سفیر اندیشه ۲
گروه ۵: قارچ ملارد- شرکت ساختمانی فرا دید
باشگاه رعد آسا- باشگاه آریا۴
باشگاه رعد آسا – صبای شیراز
باشگاه آریا۴ – قارچ ملارد
گروه ۶: بهاران خوزستان- باشگاه حامی
قاسمی اسلامشهر ۳- باشگاه توحید
گروه ۷: باشگاه جوانه- اسدی فر مازندران
هئیت کاراته نهاوند – باشگاه آریا ۱
گروه ۸: باشگاه آریا۲- آوای اوج۲
فولاد خوزستان- پارسیس قم
گروه ۹: هئیت کاراته ملارد- فاطیما ۱ ابوحمزه ۲- هئیت کاراته کرمانشاه
گروه ۱۰: ساساکی محمدیه -استراحت
عقاب- امیر المومنین (ع)
عقاب- استراحت
امیر المومنین (ع)- ساساکی محمدیه
باشگاه توحید- باشگاه حامی(معوقه)
لیگ جوانه ها/
مرحله آخر دور رفت:
گروه یک: شال و روسری آناهیتا گلپایگان – باشگاه شهید کبگانیان
سلولزی رعنای فارس- باشگاه اوج
گروه۲: پارسیس قم –استراحت
باشگاه جوانه- هئیت کاراته نهاوند
گروه۳: باشگاه ابوحمزه–باشگاه صمدی
باشگاه تندیس- باشگاه آریا
گروه۴: باشگاه حامی-هئیت کاراته خراسان رضوی
باشگاه فاطیما – باشگاه ثمری
گروه۵: هئیت کاراته کرمانشاه- آوای رزم
هئیت کاراته ملارد – نیکنام
معوقه:گروه ۶: کان ذن ریو- ذوالفقار
پتروشیمی بوعلی – آبشار عاطفه ها
معوقه:گروه ۷: باشگاه دهقان- هئیت کاراته اردکان یزد
شوتوکان JKA تهران- شهید معتمدی
مرحله اول دور برگشت:
گروه یک: باشگاه اوج – شال و روسری آناهیتا گلپایگان
سلولزی رعنای فارس -– باشگاه شهید کبگانیان
گروه۲: باشگاه جوانه– استراحت
هئیت کاراته نهاوند- پارسیس قم
گروه۳: باشگاه ابوحمزه –باشگاه صمدی
باشگاه آریا- باشگاه تندیس
گروه۴: باشگاه حامی- هئیت کاراته خراسان رضوی
باشگاه فاطیما – باشگاه ثمری
گروه۵: هئیت ملارد- هئیت کاراته کرمانشاه
نیکنام- آوای رزم
معوقه:گروه ۶: پتروشیمی بوعلی – ذوالفقار
آبشار عاطفه ها – کان ذن ریو
معوقه:گروه ۷: شهید معتمدی- باشگاه دهقان
شوتوکان JKA تهران- هئیت کاراته اردکان یزد
مرحله دوم:
گروه یک: سلولزی رعنای فارس- شال و روسری آناهیتا گلپایگان
باشگاه شهید کبگانیان- باشگاه اوج
باشگاه شهید کبگانیان – شال و روسری آناهیتا گلپایگان
باشگاه اوج- سلولزی رعنای فارس
گروه۲: هئیت کاراته نهاوند – استراحت
باشگاه جوانه – پارسیس قم
معوقه:گروه ۶: آبشار عاطفه ها – ذوالفقار
کان ذن ریو- پتروشیمی بوعلی
معوقه:گروه ۷: شوتوکان JKA تهران- باشگاه دهقان
هئیت کاراته اردکان یزد – شهید معتمدی