آرین‌خو: همه می‌دانند در کاراته چه کسانی تصمیم‌گیرنده هستند

مدیر سابق تیم های ملی کاراته با تاکید بر اینکه هیچ گاه حرف هایش را تکذیب نمی‌کند، گفت: همه می دانند چه کسانی در فدراسیون تصمیم گیرنده هستند.

به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز، محمد آرین خو در گفت و گو با خبرنگار ایلنا، ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: ۴۵ سال است که در کاراته هستم و همیشه سعی کردم تا اخلاق مدار باشم. من آدمی نیستم که حرف هایم را تکذیب کنم و این کار را نمی پسندم.

وی در مورد مناظره چند شب گذشته با سمندر افزود: البته تمام حرف ها و انتقادهای بنده خطاب به آشوری و خانم شاه‌محمدی بود. در حال حاضر این دو نفر همه کاره فدراسیون کاراته هستند و این موضوع را همه می دانند.

آرین خو ادامه داد:پیش از اینکه علیرضا سمندر برای‌پیشنهاد همکاری با من به دفترم بیاید، محسن آشوری این پیشنهاد را داد که من با صراحت اعلام کردم به هیچ وجه با او همکاری نخواهم کرد.

وی با بیان این مطلب که شرط حضورش در فدراسیون کاراته جدایی آشوری و شاه محمدی از مجموعه فدراسیون بود،افزود: روز اول سمندر با این پیشنهاد موافت کرد و من هم به همین خاطر مدیریت تیم های ملی را قبول کردم، اما گویا چند وقت بعد ایشان سعی در بهبود روابط بین ما داشته که مشخصا این امر میسر نشد و همین تصمیم سمندر باعث استعفای بنده شد.

پیشکسوت کاراته ادامه داد: دو ماه قبل از اینکه بنده از سمت خود در فدراسیون کناره گیری کنم، آقایان سرمربی بعدی تیم ملی را انتخاب کرده بودند.

وی درباره اینکه گویا یک جاسوس از سوی مسئولان فدراسیون در تمرینات تیم ملی در زمان علیرضا سلیمانی حضور پیدا می کرده، گفت:حضور جاسوس در تمرینات تیم ملی را تایید می کنم. کجای دنیا برای اینکه تمرینات تیم ملی را مشاهده کنند از یک نفر می خواهند تا یواشکی از تمرینات فیلم برداری کند؟ اصلا اگر این دوستان به آقای سلیمانی اعتقاد نداشتند چرا با حضور او در راس کادر فنی تیم ملی موافقت کردند.

وی در ادامه صحبت هایش به انتقاد از عشرت شاه محمدی پرداخت و گفت: سئوال من این است که آیا این خانم تا حالا لباس کاراته را تن کرده است؟ خانم شاه محمدی کجای کاراته ایران بوده که برای تیم ملی تصمیم می گیرد و خیلی راحت تعیین و تکلیف می کند.

آرین خو در خصوص صحبت هایش با علیرضا سمندر بیان داشت: او انسان ساده ای است. من مستقیما به سمندر گفتم که توان برکناری آشوری را ندارد و باید به اجبار با این شرایط بسوزد و بسازد.

وی در مورد انتخاب دباغیان به عنوان سرمربی جدید تیم ملی کاراته عنوان کرد: بنده بعد از انتخاب دباغیان به عنوان سرمربی با او تماس گرفتم و برایش آرزوی موفقیت کردم. من مشکلی با او ندارم و امیدوارم تا در کارش موفق باشد.

آرین خو در پایان اظهار داشت: با همه این صحبت ها امیدوارم کاراته ایران موفق باشد و برخی ها موفقیت کاراته را به منافع شخصی خود ترجیح دهند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا