سمندر: نگاهمان تنها کسب کرسی در آسیا نیست/ اسپینوس وعده پست جهانی داده است

رئیس فدراسیون کاراته گفت: قطعاً نگاهمان تنها کسب کرسی در هیأت رئیسه آسیا نیست، چرا که رئیس فدراسیون جهانی وعده‌هایی را به ما داده و این دیدار که در آذربایجان داریم برای همین موضوع است.

به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز و به نقل از خبرگزاری فارس، انتخابات هیئت رئیسه کنفدراسیون کاراته آسیا، ۱۲ شهریورماه در حاشیه مسابقات قهرمانی آسیا در شهر یوکوهاما ژاپن برگزار خواهد شد. علیرضا سمندر رئیس فدراسیون کاراته کشورمان با ثبت نام در انتخابات هیئت رئیسه در تلاش است تا پس از کسب رای لازم برای چهار سال آینده در این پست فعالیت کند.

علیرضا سمندر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد ثبت‌نام در انتخابات هیأت رئیسه آسیا، اظهار داشت: برای حضور در انتخابات کنفدراسیون آسیا سال گذشته رایزنی‌های لازم را انجام دادیم و در حال حاضر نیز برای ادامه رایزنی‌ها به احتمال فراوان صبح روز جمعه راهی آذربایجان می‌شوم تا یک دیداری را با “آنتونی اسپینوس” رئیس فدراسیون جهانی کاراته داشته باشم. مسابقات اروپا قرار است اوایل هفته آینده در آذربایجان برگزار شود و به همین دلیل رئیس فدراسیون جهانی نیز در حاشیه این رقابت‌ها حضور خواهد داشت. ما برای این دیدار با رئیس فدراسیون کاراته آذربایجان هماهنگ کردیم تا یک فرصتی را برای ما در آذربایجان مهیا کند تا با رئیس فدراسیون جهانی دیداری داشته باشم.

وی در ادامه افزود: فدراسیون کاراته ایران کارهای لازم را انجام داده‌ و فقط قرار است ما یک دیدار دوستانه‌ای را با رئیس فدراسیون جهانی داشته باشیم. حالا که ثبت‌نام‌ها انجام شده مسئولیت ما نیز بالاتر رفته و برای موفقیت باید رایزنی‌ها را خیلی جدی‌تر پیگیری کنیم. خدا را شکر مشکلی نداریم و تنها دلیل این دیدارمان این است که بتوانیم در فدراسیون جهانی نیز یک کرسی کسب کنیم.

سمندر در مورد حواشی که طی هفته گذشته در مورد ثبت‌نام نشدن نام وی در انتخابات هیأت رئیسه به وجود آمده بود، گفت: ما احتمال می‌دادیم که فدراسیون آسیا یک مقدار برای ما حاشیه‌سازی کند، اما کارهایی که قبل از عید انجام داده بودیم باعث شد تا ثبت‌نام ما انجام شود. این موضوع نشان می‌دهد که ما سلسله‌ مراتب را رعایت کرده‌ایم و برای انتخابات هیأت رئیسه ثبت‌نام‌ها به صورت جامع و کامل انجام شده است. حالا در تلاشیم برای کشورمان یک کرسی در آسیا کسب کنیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: قطعاً نگاهمان تنها به کسب کرسی در هیأت رئیسه آسیا نیست چرا که رئیس فدراسیون جهانی وعده‌هایی را به ما داده و این دیدار که در آذربایجان داریم برای همین موضوع است. او پیش از این یک وعده‌ای داده که یکی از کمیته‌های فدراسیون جهانی را به کشورمان بدهد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا