کتیرایی: انتخابی امروز انتظارات ما را برآورد نکرد/همه چیز را به فال نیک می‌گیریم

مربی تیم ملی بزرگسالان کاراته گفت: انتظاری که از کاراته‌کاها داشتیم امروز در انتخابی برآورده نشد.

به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز و به نقل از خبرگزاری فارس، انتخابی تیم ملی کاراته در رده بزرگسالان در حالی همزمان با انتخابی تیم امید در سالن شهید کبکانیان تهران برگزار می‌شود که نفرات برتر به مرحله بعدی اردوی تیم ملی جهت حضور در مسابقات قهرمانی آسیا دعوت خواهند شد.

علی کتیرایی مربی تیم ملی بزرگسالان در حاشیه برگزاری این رقابت‌ها اظهار داشت: امروز با مبارزاتی که در رده بزرگسالان شاهد بودیم انتظاری که از کاراته‌کاها داشتیم را برآورده نکردند. به هر حال سوپرلیگ تازه تمام شده و خستگی حضور در لیگ و مصدومیت یک مقدار عملکرد آنها را پائین آورده و ما تمام نفرات را درک می‌کنیم.

وی در ادامه افزود: تا مسابقات قهرمانی آسیا که شهریورماه به میزبانی ژاپن قرار است برگزار شود زمان خیلی کمی داریم و باید از زمان حداکثر استفاده را ببریم. ما همان نفراتی را که در اردوهای تیم ملی بودند به انتخابی دعوت کرده‌ایم و هیچ کاراته‌کای دیگری به اردوها اضافه نشده است. امیدوارم با نفراتی که انتخاب می‌شوند کارمان را آغاز کنیم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا بدنسازی ملی‌پوشان مشکل داشته که عملکرد آنها امروز در انتخابی‌ها ضعیف بوده یا خیر، گفت: از گذشته حسرت خوردن خطا است. اینکه بخواهیم بگوییم بدنسازی تیم ملی در این مدت ضعیف بوده کار چندان خوبی نیست. تیم ملی با همین نفراتی که در انتخابی‌ها هستند قهرمان جهان شده و ما حالا باید همه چیز را به فال نیک بگیریم. ان‌شاءالله با یک برنامه‌ریزی خوب کاراته‌کاها به شرایط ایده‌آل برسند.

مربی تیم ملی در پایان خاطرنشان کرد: دلیل اینکه ما تصمیم گرفتیم هرچه زودتر انتخابی‌ها را برگزار کنیم همین مشکلاتی بود که مطرح کردم. به هر حال ما تصمیم گرفتیم هرچه زودتر انتخابی تیم ملی برگزار شود تا تکلیف تیم ملی معلوم شود. زمانی که ترکیب نفرات حاضر در تیم ملی مشخص شود می‌توانند روی تمرینات خود تمرکز داشته باشند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا