آشوری: ۲-۳ روز دیگر پاسخ می‌دهیم!

لیست کاندیداهای حاضر در انتخابات کنفدراسیون کاراته آسیا اعلام شد و در این بین نامی از نمایندگان ایران دیده نمی‌شود. دبیر فدراسیون کاراته در این باره گفت: در حال رایزنی هستیم و تا دو، سه روز آینده جواب لازم را به همه علاقمندان می‌دهیم.

به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز، محسن آشوری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در پاسخ به این سوال که آیا لیست اعلام شده از سوی کنفدراسیون آسیا صحیح است، اظها‌ر کرد: بله! متاسفانه درست است و نامی از نمایندگان ایران در این لیست وجود ندارد.

وی در پاسخ به این سوال که چرا نامی از نمایندگان ایران در این لیست وجود ندارد نیز گفت: در حال بررسی موضوعات هستیم و ارتباطی را با افراد صاحب نفوذ و تعیین کننده در فدراسیون‌های جهانی و آسیایی برقرار کرده‌ایم و ان‌شا‌ء‌الله تا دو، سه روز آینده جواب لازم را به علاقمندان ارائه می‌کنیم.

دبیر فدراسیون کاراته در پاسخ به این سوال که احمد پناهی، رییس سابق فدراسیون کاراته مدعی شده است که مسئولان فدراسیون کاراته در این زمینه سهل‌انگاری کرده‌اند و اساسنامه کنفدراسیون آسیا را نخوانده‌اند، توضیح داد: طبق بند هشت ماده یازده اساسنامه کنفدراسیون آسیا تا دو ماه قبل از مسابقات قهرمانی آسیا لیست نهایی برای شرکت در انتخابات اعلام می‌شود که با توجه به همین مساله و این که دوازدهم شهریور ماه زمان برگزاری مسابقات در ژاپن است ما حدود سه ماه زمان داریم.

وی افزود: امروز شانزدهم خرداد ماه است و ما تا شروع مسابقات آسیایی فرصت داریم و همین مساله جای بحث و تعمق دارد که چرا این لیست زودتر اعلام شده است. به‌ هر‌ حال طبق همان چیزی که آقای احمد پناهی گفته‌اند اگر ارتباط خوبی با مسئولان فدراسیون آسیا و جهان برقرار شود احتمال حضور در انتخابات وجود دارد.

علیرضا سمندر، رییس فدراسیون کاراته هم در همین رابطه به خبرنگار ایسنا، گفت: ما پیگیر موضوع هستیم. در تلاش هستیم تا این موضوع هر‌ چه‌ سریع‌تر حل شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا