فینال تمام ایرانی در کاپ آزاد مالزی

تیم پاس قوامین که به نمایندگی از کشورمان در رقابت های کاپ آزاد مالزی شرکت کردند در پیکارهای کومیته تیمی به فینال این رقابت ها راه یافتند.

به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز، این رقابت ها با شرکت ۱۰ کشور در قالب ۲۱ تیم در دو روز در شهر کوالالامپور مالزی برگزار می شود و تیم پاس قوامین به عنوان نماینده ایران در این پیکارها حضور دارد.

روز اول این رقابت ها در حالی برگزار شد که بهنام دهقان زاده در وزن ۵۵- کیلوگرم، مجتبی یوسفی فرد در وزن ۶۱- کیلوگرم، رضا بهرام پور و مرتضی رزاقی در وزن ۸۴- کیلوگرم و سجاد فرخی در وزن ۸۴+ کیلوگرم به فینال این رقابت ها راه یافتند و فردا برای کسب مدال طلا وارد تاتامی خواهند شد.

همچنین مهدی کریمی، حامد اکبری، محسن پاپی، امین راسخی و یونس ناصری به مدال برنز این رقابت ها دست یافتند و  مجتبی شکوهی، محمد خواجه رضایی و ایمان ضیاءالدینی بازیکنانی بودند که از رسیدن به مدال بازماندند.

بازیکنان پاس قوامین که در قالب دو تیم در کومیته تیمی شرکت کردند با شکست تمامی حریفان به فینال این رقابت ها راه یافتند تا حاضرین در سالن  یک دیدار تمام ایرانی را در روز دوم شاهد باشند.

تیم پاس قوامین به سرپرستی رضا کاظمی و تحت هدایت محسن رشیدی، ابوالقاسم پایدار و داوود ربیعی  با حمایت موسسه مالی اعتباری قوامین به این رقابت ها اعزام شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا