غروبی برنز گرفت/۵ کاراته کا و تیم کاتای بانوان فینالیست شدند

در نخستین روز از پیکارهای جام باشگاههای آسیا در ازبکستان، یک مدال برنز به تیم گیلان رسید و ۵کاراته کا و کاتای تیمی بانوان هم فینالیست شدند.

به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز و به نقل از روابط عمومی فدراسیون، در دومین دوره رقابتهای جام باشگاههای آسیا که به میزبانی تاشکند ازبکستان از امروز شنبه ۵ اردیبهشت ماه آغاز شده، است حدود ۴۰۰ کاراته کا از ۱۲ کشور شرکت کرده اند.

تیم های دانشگاه آزاد اسلامی، گیلان و اصفهان هم به نمایندگی از کشورمان در این دوره از رقابتها حضور دارند که در نخستین روز محمد غروبی در وزن ۶۷- کیلوگرم از تیم گیلان در مکان سوم قرار گرفت و صاحب مدال برنز شد.

در وزن ۵۵- کیلوگرم وحید حسنی پور از تیم گیلان با شکست دادن تمام حریفانش راهی دیدار فینال شد. در آن سوی جدول هم میعاد یاری از تیم دانشگاه آزاد اسلامی تمام رقبایش را از پیش رو برداشت تا حریف حسنی پور در دیدار پایانی شود.

در وزن ۵۰- کیلوگرم سحر کرجی و در در وزن ۶۱-کیلوگرم بانوان رزیتا علیپور از تیم دانشگاه آزاد اسلامی با شکست دادن تمام حریفان به دیدار پایانی رسیدند.

در بخش کاتای انفرادی محمد رضا باتوانی موفق شد به دور نهایی راه یابد.

در کاتای تیمی بانوان(مهسا افسانه، الناز تقی پور و نجمه قاضی زاده) موفق شدند با پشت سر گذاشتن رقبا به دیدار فینال برسند.

فرید حقیقی کاتاروی تیم دانشگاه آزاد دور اول مقابل کاتاروی اماراتی که عنوان قهرمانی آسیا را در کارنامه دارد نتیجه را واگذار کرد و برای رسیدن به مدال برنز در جدول شانس مجدد به میدان خواهد رفت.

مهسا افسانه کاتاروی تیم دانشگاه آزاد اسلامی مقابل حریف اماراتی شکست خورد و برای رسیدن به مدال برنز در جدول شانس مجدد مبارزه خواهد کرد.

در وزن ۸۴-کیلوگرم علی فداکار دور دوم نتیجه را واگذار کرد و برای کسب مدال برنز در جدول شانس مجدد به مبارزاتش ادامه خواهد داد.

در وزن ۸۴-کیلوگرم آروین باقری کاراته کا تیم گیلان و در وزن ۶۷-کیلوگرم حسین سمندر نماینده تیم دانشگاه آزاد اسلامی مقابل حریفانشان شکست خوردند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا