عباسعلی: استراحت خوبی داشتم و آماده مبارزه‌ام

قهرمان کاراته بازی‌های آسیایی ۲۰۱۴ اینچئون، گفت: بعد از بازگشت از مسابقات جهانی استراحت خوبی کرده‌ام و اکنون هم آماده مبارزه در لیگ هستم.
 
به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز حمیده عباسعلی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایسنا، در مورد شروع فصل جدید سوپر لیگ کاراته بانوان، اظهار کرد: این رقابت‌ها آغاز شده و من هم با تیم دانشگاه آزاد در مسابقات شرکت می‌کنم. بعد از بازگشت از مسابقات جهانی در آلمان به طور کامل استراحت کردم و دو هفته‌ است که تمریناتم را آغاز کردم.

نایب قهرمان کاراته جهان افزود: این استراحت خیلی خوب و به جا بود و اکنون هم آماده حضور در هر مسابقه‌ای هستم. در سال قبل اردوهای زیادی داشتیم و بدنم خسته شده بود، اما این استراحت کمک کرد تا بدنم ریکاوری کند و انرژی از دست رفته را بازیابی کند.

قهرمان کاراته بانوان آسیا با اشاره به این که در فصل جدید سوپر لیگ با تیم دانشگاه آزاد در مسابقات شرکت می‌کند، گفت: حضور در سوپر لیگ میدان خوبی است تا به مرز آمادگی مطلوب برسم. ان‌شاءالله برای مسابقات انتخابی تیم ملی آماده خواهم شد و قصد دارم تا بتوانم باز هم توانایی‌هایم را ثابت کنم.

وی ادامه داد: مسابقات انتخابی تیم ملی معمولا اسفند ماه برگزار می‌شود و این چند هفته‌ که کاراته کاران در لیگ مبارزه می‌کنند فرصت خوبی است تا آماده مسابقات شوند و خودشان را محک بزنند.

قهرمان کاراته بازی‌های آسیایی ۲۰۱۴ اینچئون در پاسخ به این پرسش که آیا امسال هم مانند سال قبل قصد دارد لژیونر شود و برای تیم‌های خارجی مبارزه کند؟ گفت: سال گذشته برای تیم الاهلی امارات در مسابقات باشگاه‌های جهان مبارزه کردم و مسئولان آن تیم از عملکردم رضایت داشتند. همان جا گفتند که برای سال بعد هم دوست دارند من برایشان مبارزه کنم، اما هنوز تصمیمی در این رابطه نگرفته‌ام.

عباسعلی گفت: من عضو تیم دانشگاه آزاد هستم و اگر این تیم در باشگاه‌های آسیا شرکت کند بنده هم قطعا برای آنها مبارزه می‌کنم و به تیم دیگری نمی‌روم، اما اگر این تیم در باشگاه‌های آسیا شرکت نکرد آن زمان تصمیم می‌گیرم که برای چه تیمی مبارزه کنم.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا