آیا فدراسیون کاراته از سوابق نماینده ایران در کنگره جهانی خبر داشته است؟

گزارش نسیم درخصوص نماینده پر ابهام ایران در کنگره فدراسیون جهانی کاراته را همراه با عکس‌های اختصاصی ببینید

 
 
 

به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز و به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری نسیم، کاراته ایران این روزها پس از پایان مسابقات جهانی آلمان حواشی متعددی را پشت سر می‌گذارد. بعد از عدم بازگشت یکی از همراهان تیم ملی از مسابقات جهانی آلمان و مطرح شدن موضوع پناهندگی این فرد، احمد پناهی رئیس سابق فدراسیون کاراته ایران در گفتگو با نسیم در مورد نماینده کاراته ایران در اجلاس جهانی فدراسیون کاراته مسائلی را مطرح کرد.

پناهی از شخصی به نام فرزاد یوشانلو به عنوان نماینده ایران در اجلاس فدراسیون جهانی کاراته نام برد. او اعلام کرد این فرد مقیم کشور انگلستان و پناهنده سیاسی است. با توجه به مدارکی که به دست خبرنگار خبرگزاری نسیم رسیده است از رئیس فدراسیون کاراته ایران این سوال مطرح است چرا ابهامات موجود در مورد این فرد که از او به عنوان پناهنده سیاسی نام برده می‌شود را برطرف نمی‌کند؟

در سایت فدراسیون کاراته انگلیس از وی به عنوان دبیر این کشور نام برده شده است

دلایل انتخاب او به عنوان نماینده کاراته کشور جمهوری اسلامی ایران را چرا توضیح نمی‌دهد؟ آیا برای انتخاب او منافع ملی کشور در نظر گرفته شده است؟

در کنار این مسائل در مورد حواشی حضور او در اجلاس جهانی کاراته نیز صحبت‌های مطرح شده است که همه اینها نیازمند پاسخگویی مسئولان فدراسیون کاراته است. حال باید مسئولان فدراسیون کاراته اعلام کنند اگر این صحبت‌ها در مورد این فرد واقعیت داشته باشد، حتی در صورت عضویت در هیات رئیس فدراسیون جهانی در حالی که منافع ملی کشور رعایت نشده است باارزش خواهد بود یا خیر ؟

فرزاد یوشانلو فردی که عنوان می‌شود نماینده ایران در اجلاس جهانی بوده است

رئیس فدراسیون کاراته چند روز گذشته در مصاحبه با یکی از خبرگزاری‌ها انتخاب شخصی به نام فرزاد برای حضور در مجمع فدراسیون جهانی کاراته را تایید کرده بود. حال باید از رئیس فدراسیون کاراته ایران پرسید آیا این شخص همان فرزاد یوشانلو است؟ شخصی که در چند روز گذشته با یکی از شبکه‌های معاند جمهوری اسلامی ایران مصاحبه‌ای نیز انجام داده بود و از عملکرد فدراسیون کاراته در مسابقات جهانی دفاع کرده بود.

 

در پایان همه این ابهامات نیازمند پاسخ شفاف مسئولان فدراسیون کاراته ایران است.

خبرگزاری نسیم عکس‌های دیگری هم از این نماینده پرابهام دارد که به دلیل برخی از مسائل از انتشار آن خودداری می‌کند.نسیم این آمادگی را دارد تا موضع فدراسیون کاراته در این خصوص را انعکاس دهد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا