عبدالحسینی:سرمربی سابق امید کاراته: با کادر قبلی تیم دهم هم نمی‌شد

سرمربی سابق تیم امید گفت: کاراته ایران در مسابقات جهانی معجزه کرد و توانست با وجود این همه حاشیه ششم شود.

به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز، مجید عبدالحسینی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایسنا، اظهار کرد: کسب این مقام و این مدال‌ها را به کاراته ایران و ملی‌پوشان تبریک می‌گویم. مدال طلای کومیته تیمی در کلکسیون افتخارات کاراته ایران خالی بود که با همت و تلاش ملی‌پوشان این مدال بسیار ارزشمند هم کسب شد.

وی افزود: این مدال معجزه‌ای در کاراته ما بود. کاراته ما با این همه حواشی که پیش از اعزام در کاری غیر منتظره و بزرگ را انجام داد که این کار به همت ملی‌پوشان انجام شد.

سرمربی سابق تیم امید تغییر مدیریت فنی تیم‌های ملی قبل از اعزام را کاری بزرگ دانست و گفت: این حرکت شوک بسیار مثبتی به ملی‌پوشان وارد کرد و باعث شد آنها در مسابقات جهانی عملکرد بسیار خوبی از خود نشان دهند. مطمئن باشید اگر همان مدیریت قبلی روی تیم بود، تیم ایران دهم هم نمی‌شد.

وی ادامه داد: تیم ایران بعد از بازی‌های آسیایی اینچئون مربی نداشت و هر روز حاشیه‌ای روی این تیم سایه افکنده بود. این واقعا معجزه خداوند است تیمی که بدون مربی به مسابقات اعزام می‌شود چنین نتیجه‌ای می‌گیرد. دلیل این نتیجه‌ خوب هم یک دل بودن ملی‌پوشان است.

عبدالحسینی گفت: اگر سمندر تغییراتی هم در کادر مدیریتی فدراسیون انجام دهد مطمئن باشید کاراته ایران از شرایط فعلی هم بهتر خواهد شد.

سرمربی سابق تیم امید در مورد ماندن مرتضی سلیمی، عضو کمیته‌ بین‌الملل فدراسیون در آلمان نیز گفت: فکر نمی‌کنم رییس فدراسیون در این مورد اطلاعی داشته باشد، چون دبیر فدراسیون چندی پیش و در مسابقات کاراته وان هلند هم یکی از همراهان تیم را به ایران باز نگرداند. بابک گودرزی همراه تیم ملی به هلند رفت، اما برنگشت.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا