سمندر: ساعت ۹ صبح فردا روادید تیم ملی کاراته صادر می‌شود

رئیس فدراسیون کاراته در گفتگو با نسیم افزود: مشخص شد فرافکنی فدراسیون، پاسپورت پسر سمندر یا خود سمندر، مشکل این اتفاق نبوده است/ کتیرایی یکی از حاشیه‌سازان اصلی فدراسیون است

به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز، رئیس فدراسیون کاراته در گفتگو با نسیم در مورد حل مشکل روادید ملی‌پوشان اظهار داشت: بعد از مشکلاتی که در جهت روادید ملی‌پوشان ایجاد شد سریعا از طریقه وزارت امور خارجه اقدام کردیم و سفیر آلمان ساعت سه ونیم امروز از سوی وزارت امور خارجه احضار شد و ایشان پس از مذاکره با مقامات وزارت امور خارجه موافقت خود را اعلام کردند و قرار شد فردا ساعت ۹ صبح روادید ما حاضر باشد.

وی ادامه داد: بعد از اینکه قرار شد این مشکل حل شود برای تهیه بلیت اقدام کردیم و از ساعت ۴ صبح سه شنبه نتوانستیم زودتر بلیط تهیه کنیم و قرار شد جهت ثبت نام در مسابقات فردا یکی ، دو نفر از فدراسیون زودتر اعزام شوند تا مشکلی برای حضور در مسابقات برای تیم ملی ایجاد نشود.

علیرضا سمندر در مورد مشکل ایجاد شده در جهت صدور روادید تیم ملی گفت: آلمان کاملا داشت کارشکنی انجام می‌داد و جعلی بودن مدارک و مشخص نبودن هدف از سفر تیم ملی به آلمان را بهانه برای عدم صدور روادید قرار داده بود اما پس از حضور سفیر این کشور در وزارت امورخارجه و تایید مدارک تیم ملی موظف شد این مشکلات حل شود و این اتفاق در حال انجام شد که برای اولین بار سفیر یک کشور برای یک مسئله  ورزشی به وزارت امور خارجه احضار شده بود.

رئیس فدراسیون کاراته در مورد اظهارات علیرضا کتیرایی که  مشکلات مدارک پسر او و کم‌کاری فدراسیون را دلیل عدم صدور روادید دانسته بود، گفت: در لیست اولیه که به سفارت اعلام شده بود اسم حسین سمندر نیز قرار داشت اما پسر من در حالی که حقش حضور در مسابقات جهانی بود به این مسابقات اعزام نشد و این آقایان نیز وقتی مطلع شدند روادید تیم ملی صادر نشده بود جشن گرفته بودند و فدراسیون را زیر سوال می‌بردند و در حالی که خود ما نیز بالای ۹۰ درصد فکر نمی‌کردیم این مشکلات حل شود با کمک خدا، همت وزارت امور خارجه و حمایت وزارت ورزش این مشکل حل شدو حالا مشخص شد مشکل فرافکنی، پاسپورت پسر سمندر یا خود سمندر نبوده است.

وی ادامه داد: متاسفم برای کتیرایی و امثال کتیرایی که مشخص نیست به دنبال چه چیزی هستند و آیا عدم حضور تیم ملی در مسابقات جهانی باعث خرسندی آنها می‌شود؟ و دیگر پسر سمندر هم که اعزام نمی‌شود دنبال چه چیزی است. ما بهترین تیم را با اقتدار اعزام می‌کنیم و به لطف خدا بهترین نتیجه را نیز کسب می‌کنیم .

وی ادامه داد: امروز کتیرایی خود را صاحب اختیار کاراته می‌داند و یکی از حاشیه سازان اصلی تیم ملی مانند دوران قهرمانی خود است و ما چرا باید به امثال کتیرایی که فقط به دنبال حاشیه سازی است بها بدهیم تا بیشتر این کار را انجام بدهد. متاسفم برای کتیرایی که باید به خودش و گذشته نگاهی بیاندازد و اگر در عرصه ورزشکاری نیز موفقیت کسب کرده در طول ۱۵ سال بوده است که ۴ مدال قهرمانی گرفته است و این فرصت اگر در اختیار کسانی دیگر نیز قرار گرفت قطعا همین نتیجه را می‌گرفتند. نمی‌دانم قهرمانان ما خار چشم کتیرایی شدند که فقط به دنبال حاشیه کشیدن تیم ملی کاراته است و جامعه کاراته امروز از حرف‌های کتیرایی متنفر است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا