تیم های پیروز لیگ برتر کاراته مشخص شدند
لیگ برتر کاراته امروز جمعه ۱۲ مردادماه در سالن شهید کبگانیان تهران برگزار شد.
به گزارش کاراته نیوز و به نقل از سایت فدراسیون کاراته, هفته اول لیگ برتر کاراته امروز با حضور ۲۷ تیم در سالن شهید کبگانیان برگزار شد و نتایج ذیل بدست آمد:
گروه یک
مرحله اول: باشگاه فرهنگی ورزشی مقاومت – استراحت
هیئت کاراته قرچک ۱۲– هیئت کاراته لرستان ۹
مرحله دوم: هیئت کاراته قرچک – استراحت
هیئت کاراته لرستان ۱– باشگاه فرهنگی ورزشی مقاومت ۱۹
مرحله سوم: هیئت کاراته لرستان – استراحت
باشگاه فرهنگی ورزشی مقاومت ۲۱– هیئت کاراته قرچک ۰
جدول رده بندی: ۱- باشگاه فرهنگی ورزشی مقاومت ۲-هیئت کاراته قرچک ۳-هیئت کاراته لرستان
گروه دو
مرحله اول: هیئت کاراته گلستان – استراحت
لبنیات ارژن ۱۵– هیئت کاراته جم ۶
مرحله دوم: لبنیات ارژن – استراحت
هیئت کاراته جم ۱–هیئت کاراته گلستان ۱۹
مرحله سوم: هیئت کاراته جم – استراحت
هیئت کاراته گلستان ۱۲– لبنیات ارژن ۹
جدول رده بندی: ۱- هیئت کاراته گلستان ۲- لبنیات ارژن ۳- هیئت کاراته جم
گروه سه
مرحله اول: هیئت کاراته اصفهان ۱۸– پاس کن شین کان۳
هیئت کاراته بیستون ۹– هیئت کاراته چهارمحال و بختیاری۱۲
مرحله دوم: هیئت کاراته بیستون ۱۱– پاس کن شین کان۸
هیئت کاراته چهارمحال و بختیاری ۷–هیئت کاراته اصفهان۱۳
مرحله سوم: هیئت کاراته چهارمحال و بختیاری ۹– پاس کن شین کان۱۲
هیئت کاراته اصفهان ۱۸– هیئت کاراته بیستون۳
جدول رده بندی: ۱-هیئت کاراته اصفهان ۲-هیئت کاراته چهارمحال و بختیاری ۳-هیئت کاراته بیستون
گروه چهار
مرحله اول: عقاب شوبوکان – استراحت
هیئت کاراته سمنان ۶– خانه کاراته نجف آباد۱۵
مرحله دوم: هیئت کاراته سمنان – استراحت
خانه کاراته نجف آباد – عقاب شوبوکان (معوقه)
مرحله سوم: هیئت کاراته سمنان – استراحت
عقاب شوبوکان – خانه کاراته نجف آباد(معوقه)
جدول رده بندی: ۱-خانه کاراته نجف آباد ۲-هیئت کاراته سمنان
گروه پنج
مرحله اول: مؤسسه واکسن سازی رازی – استراحت
هیئت کاراته بوشهر۸ – شهرداری شهر قدس۱۱
مرحله دوم: هیئت کاراته بوشهر – استراحت
شهرداری شهر قدس ۳- مؤسسه واکسن سازی رازی۱۸
مرحله سوم: شهرداری شهر قدس – استراحت
مؤسسه واکسن سازی رازی ۲۱- هیئت کاراته بوشهر۰
جدول رده بندی:۱-مؤسسه واکسن سازی رازی۲-شهرداری شهرقدس۳-هیئت کاراته بوشهر
گروه شش
مرحله اول: هیئت کاراته کبودر آهنگ ۱۴– تخت جمشید کرمان۵
شالوده گستر سنندج ۹– هیئت کاراته زنجان۱۲
مرحله دوم: شالوده گستر سنندج ۴– تخت جمشید کرمان۱۶
هیئت کاراته زنجان ۱۵–هیئت کاراته کبودر آهنگ۶
مرحله سوم: هیئت کاراته زنجان ۶– تخت جمشید کرمان۱۵
هیئت کاراته کبودر آهنگ ۱۵– شالوده گستر سنندج۶
جدول رده بندی: ۱-تخت جمشید کرمان ۲- هیئت کاراته کبودرآهنگ ۳-هیئت کاراته زنجان
گروه هفت
مرحله اول: لوازم یدکی ملت مرکزی ۱۶– اسکلت بتنی ایران۴
هیئت کاراته خراسان رضوی ۹– باشگاه انقلاب قم۱۲
مرحله دوم: هیئت کاراته خراسان رضوی ۹– اسکلت بتنی ایران۱۲
باشگاه انقلاب قم ۷– لوازم یدکی ملت مرکزی ۱۳
مرحله سوم: باشگاه انقلاب قم ۶– اسکلت بتنی ایران ۱۵
لوازم یدکی ملت مرکزی– هیئت کاراته خراسان رضوی (معوقه)
جدول رده بندی: ۱-اسکلت بتنی ایران ۲-لوازم یدکی ملت مرکزی ۳-باشگاه انقلاب قم
گروه هشت
مرحله اول:پاس قم – استراحت
شهرداری بندر انزلی ۱۵– آکادمی نوری۶
مرحله دوم: شهرداری بندر انزلی – استراحت
آکادمی نوری ۶– پاس قم۱۵
مرحله سوم: آکادمی نوری – استراحت
پاس قم ۱۵– شهرداری بندر انزلی۶
جدول رده بندی: ۱-پاس قم ۲-شهرداری بندر انزلی ۳- آکادمی نوری