بهبود و اباذری مدال طلا را بر گردن آویختند/ قراری زاده برنز گرفت

در ادامه دومین روز از رقابتهای کاراته قهرمانی آسیا تیم پسران ایران در رده سنی جوانان دو مدال طلا و یک برنز کسب کردند.

به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز و به نقل از روابط عمومی  فدراسیون کاراته، در دومین روز از مسابقات کاراته قهرمانی آسیا در رده های سنی نوجوانان، جوانان و زیر ۲۱ سال که با حضور ۳۷۰ کاراته کا از ۲۹ کشور در سالن بدمینتون کوالالامپور مالزی برگزار شد، در وزن ۷۶-کیلوگرم، علی بهبود ابتدا مقابل نماینده ازبکستان ۶ بر یک به برتری رسید، سپس برابر حریف کویت ۳ بر صفر پیروز شد، سومین مبارزه هم مقابل عربستان با نتیجه ۲ بر یک برنده شد. بهبود در دیدار پایانی مقابل حریفی از مالزی قرار گرفت و با نتیجه یک بر صفر پیروز شد و به مدال طلای این وزن رسید.

در وزن ۷۶+کیلوگرم، صالح اباذری در نخستین گام نماینده هند را ۸ بر صفر شکست داد، در مبارزه دوم حریف قزاقستانی را ۱۰ بر یک از پیش رو برداشت، اباذری در سومین دیدار مقابل حریف ژاپنی پس از تساوی یک بر یک با رای داوران برنده میدان اعلام شد و راهی دیدار فینال گردید. او در دیدار فینال موفق شد برابر حریف عربستانی پس از تساوی در وقت معمول مبارزه با رای داوران پیروز شد و مدال طلا را بر گردن آویخت.

در وزن ۶۸- کیلوگرم مهدی قراری زاده ۷ بر ۶ کاراته کای عربستانی را برد، در مبارزه دوم مقابل حریف از ژاپن قرار گرفت و ۸ بر ۶ نتیجه را واگذار کرد تا در جدول شانس محدد بخت خود را بیازماید. او در این گروه ابتدا حریفی از چین تایپه را ۴ بر صفر برد و سپس موفق شد نماینده اردن را ۷ بر صفر شکست داده و به مدال برنز این دوره از رقابتها برسد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا