شقاقی: بعضی ها به دنبال برهم زدن آرامش کاراته هستند

نایب رییس فدراسیون کاراته گفت: بعضی ها به دنبال برهم زدن آرامش کاراته هستند و این در حالی است که این فدراسیون تازه به ثبات و آرامش رسیده و نباید آرامش آن را بر هم زد.

به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز، احمد شقاقی با بیان اینکه کاراته بعد از یک فراز و نشیب طولانی تازه به آرامش وثبات رسیده است به ایرنا،افزود:فدراسیون دردوره جدید عناوین مهمی دربازی های آسیایی و مسابقات جهانی کسب کرد و این شایسته نیست با حاشیه سازی این افتخارات را که دراین دوره بدست آمده کم ارزش کنیم.

وی افزود: دراین دوره و برای نخستین باردربازی های آسیایی حمیده عباسعلی طلا گرفت این کاراته کا درمسابقات جهانی نیزنقره گرفت همچنین دراین رقابت ها عنوان قهرمانی تیمی کومیته مردان جهان را بدست آوردیم که کسب تمامی این عناوین از آنجا که برای نخستین بار اتفاق می افتاد بسیار ارزشمند است.

نایب رییس فدراسیون کاراته با اشاره به این عناوین تصریح کرد: هم اکنون توجه به این فدراسیون و کاراته کاها بیشتر شده و این کار برای ما سخت تر می کند.

شقاقی در باره استعفای محمود آرین خو مدیر تیم های ملی و کادر فنی تیم ملی و رده های سنی گفت: آرین خو از پیشکسوتان مورد احترام اهالی کاراته است به نظر من این موضوع را بیش از حد بزرگ جلوه داده و از آن درراستای خواست خود بهره برداری می کنند.

به اعتقاد وی اختلاف سلیقه درهمه جا است و نباید انتظار داشته باشیم مدیر تیم های ملی و رییس فدراسیون نظرشان یکی باشد.

به گفته وی تنها اشکال کار این بود که این دو پیشکسوت و مسوول درفدراسیون باید در فضای دیگری اختلاف خود را که اتفاقا مشکل خاصی هم نبود حل می کردند.

نایب رییس فدراسیون کاراته باردیگر تاکید کرد:قلب آرین خو برای کاراته می تپد اما علیرضا سمندر رییس این فدراسیون به عنوان مدیر گاهی اوقات باید تصمیم هایی بگیرد که شاید برخی مخالف آن باشند اما این دلیل بررد یکدیگر نیست و باید منصفانه تر به آن نگاه کرد.

شقاقی اضافه کرد: تمامی ما برای کسب افتخاربرای کشورمان تلاش می کنیم و فکر نمی کنم با دامن زدن به این اختلاف سلیقه ها بتوانند مانع از پیشرفت کاراته درکشورو جهان شوند.

محمد آرین خو اوایل خردادماه ازسمت مدیریت تیم های ملی وعلیرضا سلیمانی، احمد صافی و علی عسگری از سرمربیگری و مربیگری این تیم استعفا کردند و به جای آنان غلامرضا دباغیان به عنوان سرمربی و شهرام هروی مربی انتخاب شدند.

هم اکنون اردوی تیم ملی و رده های سنی درحال برگزاری است و ملی پوشان خود را برای شرکت درمسابقات قهرمانی آسیا در ژاپن وتیم امید کاراته خود را برای شرکت در رقابت های قهرمانی جهان در اندونزی آماده می کنند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا