روحانی: قهرمانی برای ما تکراری شده است

سرمربی تیم گاز زنجان در لیگ برتر کاراته گفت: کسب چهارمین قهرمانی در لیگ برتر برای تیم ما قصه ای تکراری است و امیدوارم سال آینده شرایطی فراهم شود که در سوپر لیگ شرکت کنیم.

به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز، حسن روحانی در گفت و گو با سایت فدراسیون کاراته اظهار داشت: امسال لیگ برتر یکی از بهترین سالها را پشت سر گذاشت. چند تیم هم سطح بودند، اما تیم گاز زنجان موفق شد برای چهارمین بار عنوان قهرمانی را بدست آورد.

وی افزود: لیگ خوبی را پشت سر گذاشتیم و تیم خوبی هم از ترکیب نفرات با تجربه و جوان داشتیم. کاتای تیمی ما از تیم های برتر لیگ بود اما کاتای انفرادی ضعف داشت.

روحانی گفت: این چهارمین بار است که در لیگ برتر مقام قهرمانی را کسب می کنیم اما امیدواریم با حمایت مسئولین گاز زنجان شرایطی فراهم شود که تیم شایسته ما در فصل جدید سوپر لیگ شرکت کند. در صورتی که شرایط حضور در سوپر لیگ آینده را بدست نیاوریم از حضور در لیگ برتر هم انصراف خواهیم داد.

وی ادامه داد: از فدراسیون کاراته و مسئولین کمیته لیگ هم انتظار داریم تا تیم های قهرمان را به رقابتهای برون مرزی اعزام کند.

سرمربی تیم گاز زنجان با تاکید بر اینکه بزرگترین مشکل کاراته نداشتن سال اختصاصی است، گفت: امیدوارم برنامه ریزی در کمیته لیگ به گونه ای باشد که در همان سالی که لیگ آغاز می شود همان سال هم خاتمه پیدا کند که تیم ها دچار مشکلات مالی نشوند. رئیس کمیته لیگ باید تیمی را درست کند و با محول کردن وظایف، لیگی منظم تر داشته باشیم.

روحانی گفت: جا دارد از حمایت مدیران و مسئولان باشگاه گاز زنجان و همچنین اعضای کادر فنی که در قهرمانی تیم سهم بسزایی داشتند تشکر ویژه ای داشته باشم.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا