حیدری: سلیمی از کدام عدالت حرف می‌زند؟/ او با چیدمان داوری سومی را از ما گرفت

سرمربی تیم کاراته شهرداری سیرجان گفت: رئیس کمیته داوران در مصاحبه‌های خود از عدالت خواهی حرف می‌زند، اما متاسفانه اصلا نمی‌داند عدالت چیست.

به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز، غلامرضا حیدری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد هفته پایانی سوپرلیگ کاراته، اظهار داشت: ابتدا از همه داوران و مسئولان برگزاری مسابقات سوپر لیگ کاراته برای تلاشی که در طول یک فصل داشتند تشکر می‌کنم، اما گلایه‌ای از رئیس کمیته داوران فدراسیون کاراته دارم. باید بگویم سلیمی در مصاحبه‌های خود از عدالت خواهی حرف می‌زند، اما متاسفانه اصلا نمی‌داند عدالت چیست.

وی در ادامه صحبت‌های خود اظهار داشت: تیم شهرداری سیرجان مقابل تیم نفت با چیدمان داوری از سوی رئیس کمیته داوران بازنده شد. این در حالی بود که اگر عدالت رعایت می‌شد نتیجه‌ای بهتر از آنچه که کسب کردیم می‌توانستیم کسب کنیم.

سرمربی تیم کاراته شهرداری سیرجان در ادامه افزود: سلیمی از خدا می‌گوید، اما عدالت در کارهای او وجود ندارد. شما گفته‌اید فدراسیون دنبال عدالت است این را قبول داریم، اما شما به دنبال عدالت نیستید. اصلا از کدام عدالت حرف می‌زنید؟

وی در ادامه صحبت‌های خود گفت: سلیمی بارها این بی عدالتی را تکرار کرده است. زمانی که تیم ما در لیگ جوانه‌های تهران حضور داشت در بازی مقابل تیم دخانیات سلیمی داوران را ارنج کرد که ما حذف شدیم. وقتی اعتراض کردیم او در یک کلام به ما گفت: همین است که می‌بینید. دوست ندارید تیم‌داری نکنید.

حیدری در مورد داوری هفته پایانی سوپر لیگ گفت: بازیکن وزن آزاد ما مقابل سجاد گنج‌زاده مبارزه کرد و ۴ بر ۱ از حریف خود پیش افتاده بود اما قضاوتی که دوستان داشتند باعث شد نتیجه ۶ بر ۴ به سود گنج‌زاده تمام شد. در وزن ۶۰ کیلوگرم نیز آرش یونسی مقابل امیر مهدی‌زاده مبارزه کرد، اما وقتی سلیمی پرچم را به نشانه امتیاز بالا برد داوران کناری این کار را انجام ندادند؛ این‌ اتفاقات کاملا نشان داد که داوران با هم هماهنگ هستند. در وزن ۶۷ کیلوگرم همین اتفاق تکرار شد. ما اگر در این سه وزن به برتری می‌رسیدیم قطعا عنوان سومی سوپر لیگ را کسب می‌کردیم، اما با ناداوری که سلیمی در حق تیم ما کرد متاسفانه جایگاه سومی از دست دادیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا