عبدالحسینی: سمندر درانتخاب دباغیان عجله کرد

مربی تیم کاراته دانشگاه آزاد گفت:علیرضا سمندررییس فدراسیون کاراته درانتخاب غلامرضا دباغیان به عنوان سرمربی تیم ملی کاراته عجله کرد.

به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز، با اشاره به استعفای دسته جمعی مدیرو اعضای کادر فنی تیم ملی و رده های سنی به ایرنا،افزود: محمود آرین خو با اختیار تام مدیریت تیم های ملی کاراته را پذیرفت از این رو نبایستی درکارش دخالت می کردند.

وی افزود: آرین خو ازمدیران خوش نام وبا سابقه کاراته است ونباید با او چنین برخوردی می شد.

عضو اسبق تیم ملی کاراته و دارنده مدال طلای قهرمانی جهان ۱۹۹۷ ایتالیا درباره این استعفا و قبول مسوولیت توسط دباغیان در تیم ملی اظهارداشت: عزل ونصب مربیان تیم ملی برعهده کمیته فنی است ودراین بین نظر نهایی از رییس فدراسیون گرفته می شود اما درانتصاب دباغیان کمیته فنی هیچ تشکیل جلسه ای نداد و بلافاصله پس از استعفای آرین خود و کادرفنی تیم ملی و رده سنی دباغیان از رییس فدراسیون حکم گرفت.

به گفته وی سمندر مدعی شد براساس تصمیم هیات رییسه دباغیان به عنوان سرمربی انتخاب شده است این درحالی است که اعضای هیات رییسه کوچکترین نقش را در انتخاب سرمربی دارند و این مهم دراختیارات کمیته فنی است.

به اعتقاد وی رییس فدراسیون کاراته به قولی که به مدیر تیم های ملی که خود او را منصوب کرده بود وفادار نماند و به او بی احترامی شد.

وی درخصوص انتخاب غلامرضا دباغیان به عنوان سرمربی تیم ملی کاراته نیز عنوان کرد: دباغیان عملکرد مناسبی در تیم های ملی نداشته و همه از تصمیمات عجولانه این مربی در تیم های ملی خبر دارند.

به گفته وی دباغیان در تیم ملی شخصی عمل می کند وبه نوعی انتخاب های او کارشناسی شده نیست.

مربی تیم دانشگاه آزاد درخصوص مسابقات سوپر لیگ نیز اظهارداشت: رقابت های فصل جاری سوپر لیگ کاراته با توجه به اینکه ملی پوشان درتیم های مختلف حضور داشتند نزدیک دنبال شد واز کیفیت خوبی برخوردار بود.

عبدالحسینی درباره عملکرد شاگردانش در تیم دانشگاه آزاد نیز گفت: کاراته کاهای دانشگاه آزاد دراین دوره از رقابت ها عملکرد خوبی داشتند و ازآنان رضایت داریم.

وی که تیمش درهشتمین دوره رقابت های سوپر لیگ کاراته عنوان قهرمانی را از دست داد و دوم شد ادامه داد: ما در یک بازی بد مغلوب تیم مناطق نفت خیز جنوب شدیم و از قهرمانی فاصله گرفتیم با این همه ازعملکرد کاراته کاها رضایت داریم.

تیم دانشگاه آزاد با ۳۹ امتیاز نایب قهرمان هشتمین دوره رقابت های سوپر لیگ کاراته شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا