حسینی:ما مربیان خدمتگذار کاراته هستیم/باید دید در کجا میتوان چه خدمتی کرد

مربی موفق کاراته مازندران گفت: تمامی مربیان زحمت کش تنها قصد خدمت به جامعه بزرگ کاراته را دارند. آنها از علم خود بهره گرفته و قصد تربیت و آموزش این هنر رزمی زیبا به هنرجویان را دارند. لیکن باید دید در کجا میتوان چه خدمتی کرد.

به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز، حلیمه حسینی با بیان مطلب فوق به خبرنگار ما افزود: کادرفنی قبلی تیم ملی کاراته که استعفا دادند و حتی مربی که از کادر قبل که در حال حاضر در تیم ملی حضور دارد مطمئنا قصدشان خدمت به کاراته بود اما نمیتوان هر خدمتی را در هر مکانی انجام داد.

نائب رئیس سبک شیتوریو شوکوکای یونیون ایران اظهار داشت: بنده دورادور در جریان آموزشهای کاراته به ملی پوشان قرار داشتم. همانطور که تمامی کارشناسان عزیز میدانند تکنیکی به نام عقربک بر فیزیک بدن تاثیر مثبتی دارد همچنین طبق قوانین جدید داوری چسبیدن با دو دست اخطار دارد و آموزش این تکنیک و تکنیک های همچون آویزان شدن از بارفیکس و زدن ماواشی گری چپ و راست و آموزشهایی از این قبیل جهت حضور در مسابقات مهمی چون آسیایی ژاپن قابل قبول نیست و تنها نمیتوان با شعار اخلاقمداری قهرمان پروری کرد.

من به عنوان مربی که سه نفر از شاگردانم اکنون در اردوی تیم ملی بزرگسالان حضور دارند (چالاکی، علیپور و کاویانی) همچنین چند تن از بازیکنانم که در گذشته در رده های پایه حضور داشتند و سابقه حضور در پیکارهای برون مرزی نیز داشتند و دو تن از شاگردانم (چالاکی و علیپور) در زمانها و مکان های متعدد در مسابقات بازیهای آسیایی، لیگ جهانی، آسیایی، دانشجویان جهان و بین المللی پرچم عزیز کشورمان را برافراشتند برخود لازم میدانم که اعلام نمایم: آیا واقعا در کادرفنی گذشته که مربیان آن مدالهای فراوانی را کسب نمودند بی اخلاقی وجود داشت؟ به کدام یک از مربیان بدون داشتن هیچ مدرک و دلیلی میتوان انگ بی اخلاقی زد؟

خواهشمندم از کلمه بی اخلاقی استفاده نگردد زیرا به شان و منزلت مربیان گذشته توهین خواهد شد و زحمات آن عزیزان نادیده گرفته خواهد شد.

حسینی در پایان افزود:از رئیس فدراسیون کاراته و دبیر و نائب رئیس بانوان کمال تقدیر و تشکر را بعمل می آورم که خوشرنگترین مدالهای کاراته در زمان حضور این زحمتکشان در راس فدراسیون بدست آمده است.

و در آخر برای دوست و همکار زحمتکشم خانم فریبا بداغی آرزوی موفقیت در مسابقات آسیایی ژاپن را از صمیم قلب خواستارم همچنین امیدوارم با انتخاب کادرفنی توانمند و دست به دست هم دادن تمام مربیان خوب کشورمان در هر منصبی شاهد کسب بهترین نتایج برای کاراته بانوان باشم.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا