شاه‌محمدی: بداغی اختیار دارد همکارانش را خودش انتخاب کند

خبرگزاری تسنیم: نایب رئیس بانوان فدراسیون کاراته گفت: فریبا بداغی سرمربی تیم بزرگسالان است و این اختیار را دارد که مربیانش را خودش انتخاب کند.

به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز، عشرت شاه‌محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: با تصمیم فدراسیون، فریبا بداغی سرمربی تیم بانوان شد و او این اختیار را دارد که مربیانش را خودش انتخاب کند، البته لاله صمدی مربی پیشین تیم ملی نیز اعلام کرد که به همراه تیم قبلی استعفا نداده به همین دلیل او نیز به عنوان کمک مربی در تیم حضور دارد.

وی ادامه داد: لیلا بهرامی نیز به عنوان سرمربی تیم نوجوانان، جوانان و امیدها مشغول پیگیری تمرینات برای حضور در رقابت‌های جهانی اندونزی است که آبان‌ ماه به انجام می‌رسد. در این بخش ۱۲ فرصت برای رسیدن به مدال وجود دارد که امیدواریم بتوانیم بیشترین مدال‌ها را به دست بیاوریم. در تیم فنی این رده‌ها هیچ تغییری نخواهیم داشت و بهرامی به کارش ادامه خواهد داد.

نایب رئیس بانوان کاراته در پایان اشاره کرد که دکتر دادگستر از فدراسیون پزشکی در سالن کبکانیان یک دوره کلاس آموزشی آشنایی با مواد نیروزا و مبارزه با دوپینگ را برگزار خواهد کرد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا