صافی: به دیدار دبیر کل اتحادیه کاراته آسیا می‌روم

سرمربی مستعفی تیم‌های پایه کاراته اعلام کرد بعد از پایان مسابقات سوپر لیگ به دیدار دبیر کل اتحادیه کاراته آسیا خواهد رفت.

به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز، احمد صافی اوایل هفته جاری که به همراه دیگر اعضای کادر فنی تیم‌های ملی کاراته از سمتش استعفاء داده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: برای تیم‌های ملی در رده‌های سنی مختلف آروزی موفقیت می‌کنم و امیدوارم تیم بزرگسالان نیز بتواند در ژاپن قهرمانی آسیا را حفظ کند. هر وطن‌دوست و وطن‌پرستی چنین آرزویی دارد و من نیز از این قاعده مستثنی نیستم.

وی در پاسخ به این سوال که نظرش در مورد سرمربی جدید تیم ملی یعنی دباغیان چیست، گفت: در این مورد نظری ندارم.

سرمربی تیم کاراته دانشگاه‌آزاد عنوان کرد: منتظرم سوپر لیگ به پایان برسد تا بتوانم برنامه‌هایم را دنبال کنم. پیشنهاد‌های زیادی دارم اما هفته‌ آینده به چین می‌روم تا در سمیناری شرکت کنم و با دبیر کل اتحادیه کاراته آسیا نیز جلسه‌ای داشته باشم. به هر صورت تاکنون به لطف خدا همیشه پیشنهادهای خوبی از بیرون ایران داشته‌ام. وقتی مسئولیت هدایت تیم‌های نوجوانان، جوانان و امیدها را نیز در ایران قبول کردم تنها هدفم خدمت به ورزش کشورم بود.

صافی در پایان اشاره کرد: قاعده این است که تیم ملی در پیکارهای قهرمانی کاراته آسیا موفق باشد اما در این میان باید برای مربیان و بازیکنان آرامش ایجاد و فضا را برای رسیدن به این هدف آماده کنیم. مسائل فنی یکی از فاکتورهای رسیدن به موفقیت است و باید تمام شرایط را در نظر گرفت.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا