واکنش سمندر به استعفای کادر فنی تیم‌های ملی کاراته/ مقام دوم و سومی آسیا قابل‌قبول نیست

رئیس فدراسیون کاراته گفت: استعفای سرمربی تیم‌ملی کاراته را در جلسه هیات‌رئیسه فدراسیون بررسی می‌کنیم تا سرمربی جدید را معرفی کنیم.

به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز، علیرضا سمندر در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره خبر استعفای سرمربیان تیم‌ملی کاراته آقایان و بانوان و مدیر تیم‌های ملی گفت: هفته‌گذشته بعد از اینکه عده‌ای از ملی‌پوشان به نحوه تمرینات تیم‌ملی اعتراض داشتند این نکته را به کادر فنی منتقل کردند اما گویا این مسئله باعث دلخوری آنها شده است.

وی ادامه داد: برخی دوستان فکر می‌کنند کسب مقام دومی و سومی در آسیا هم برای کاراته ما قابل‌قبول است اما ما قهرمان آسیا هستیم و باید هر طور شده آن را حفظ کنیم.

رئیس فدراسیون کاراته با تاکید بر اینکه نحوه تمرینات تیم ملی باید تغییر کند، گفت: اینکه بنده به عنوان رئیس فدراسیون نگران تیم ملی باشم یک امر طبیعی است. مطمئن هستم کاراته‌ایران این پتانسیل را دارد که در سطح جهانی هم روی سکو قرار بگیرد.

سمندر در پاسخ به این سوال که آیا با استعفای کادرفنی موافقت می‌کنید یا خیر، گفت: قطعاً موافقت می‌کنم. سعی می‌کنیم همین امروز جلسه هیات‌رئیسه را برگزار کنیم تا طی یکی – دو روز آینده سرمربی جدید تیم ملی را معرفی کنیم.

شایان ذکر است، ظهر امروز محمد آرین‌خو مدیر تیم‌های ملی کاراته، علیرضا سلیمانی سرمربی تیم‌ملی بزرگسالان، زیبا سلیمانی سرمربی تیم ملی بانوان، احمد صافی و علی عسگری از سمت‌های خود در فدراسیون کاراته استعفا دادند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا