ارباب: تمرینات منسجم دلیل موفقیت‌مان در سوپر لیگ است

مربی تیم د‌انشگا‌ه آ‌زا‌د گفت: امسال سومین سال است که در سوپر لیگ کاراته مقام نخست را به دست می‌آوریم و دلیل اصلی این موفقیت‌ها چیزی جزو تمرینات منسجم و مدیریت صحیح نیست.

به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز، فرحناز ارباب در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به قهرمانی تیم بانوان د‌انشگا‌ه آ‌زا‌د در سوپر لیگ کاراته گفت: تیم د‌انشگا‌ه آ‌زا‌د از کاراته‌کاهایی استفاده می‌کند که اکثرا یا عضو تیم ملی هستند یا از رکورد داران این رشته محسوب می‌شوند، اما ما نهایتا با تمرینات پیوسته و منسجم مدیریت صحیح و کادرفنی قوی به این موفقیت‌ها دست یافته‌ایم.

مربی تیم د‌انشگا‌ه آ‌زا‌د در پاسخ به این پرسش که آیا بودجه کلان این تیم دلیل توجه بیشتر کاراته‌کاها به آن نیست، گفت: این تیم به قول و قرارهایی که می‌دهد عمل می‌کند. وقتی یک کاراته‌کا با برخورد مناسب حما‌یت‌های همه جانبه و اعزام‌های پی در پی به مسابقات در تیمی مواجه باشد و باشگاه‌های دیگر را نیز ببیند که به وعده‌های خود عمل نمی‌کنند طبیعی است که به سمت د‌انشگا‌ه آ‌زا‌د متمایل شود. بنا‌بر‌این همه چیز صرفا بستن قراردادهای مالی مناسب با بازیکنان نیست.

ارباب در پایان درباره این موضوع که تاثیر حضور بازیکنان ملی‌پوش در موفقیت‌های این تیم تا چه اندازه‌ای است، گفت: ما در تیم‌مان نهایتا پنج بازیکن ملی‌پوش داریم و در کنار آنها به استعدادیابی هم توجه کرده‌ایم و بازیکنانی را به تیم دعوت کرده‌ایم که حتی سابقه ملی هم نداشته‌اند و برخی را مثل خانم یاوری، مهدی‌نیا و جباری را با تلاش خودشان و کادرفنی از امسال وارد اردوی تیم ‌ملی کرده‌ایم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا