آرین خو: در جریان کامل مسائل تیم ملی هستم/برای تمام زحمتکشان کاراته احترام قائلم

مدیر فنی تیم های ملی کاراته گفت: در جریان تمام مسائل تیم های ملی هستم و برای هر یک از رده های سنی برنامه های کوتاه مدت و درازمدت طراحی و آماده شده است.

به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز، محمد آرین خو ضمن بیان مطلب فوق به روابط عمومی فدراسیون کاراته، گفت: از زمان آغاز به کار در فدراسیون کاراته به عنوان مشاور و مدیر تیم های ملی عهدی با خداوند متعال بستم و تا به امروز به آن عمل کرده ام.

وی افزود: از ابتدا تا زمانی که در خدمت تیم های ملی کاراته هستم به سه اصل صداقت، اخلاق مداری و عدالت پایبند بوده ام. تمام فعالیت ها و تصمیماتی که تا به حال در کاراته کشور انجام داده و در آینده نیز به آن عمل می کنم نیز بر پایه این سه اصل خواهد بود.

آرین خو با اشاره به اینکه اردوهای تیم های ملی به نحو احسن برگزار می شود، ادامه داد: با سرمربیان و دستیارم در تیم های ملی روزانه حداقل ۳ ساعت جلسه کاری داریم و نگرانی از بابت تیم های ملی نیست. رئیس فدراسیون هم در جریان تمام مسائل قرار دارد.

وی گفت: نارسایی، مشکلات و کارشکنی در کار تیم های ملی توسط گروهی ایجاد شده که در این خصوص مطالب خود را به صورت مستند به مسئولین و رئیس فدراسیون کاراته اعلام کرده ام.

مدیر تیم های ملی کاراته در مورد برخی صحبت های مطرح شده در خصوص کمیته فنی، گفت: بنده برای تمام کسانی که در کاراته کشور زحمت می کشند احترام قائلم. از وجود جایگاه فنی در فدراسیون کاراته حمایت می کنم و به همه نفراتی که در قالب کمیته فنی به فدراسیون دعوت شده اند احترام می گذارم.

وی ادامه داد: نظر بنده این است که مسیری که باید برای کمیته فنی تعریف شود با چیزی که الان هست فرق می کند. من دیدگاه خودم را در خصوص کمیته فنی به رئیس فدراسیون اعلام کرده ام و معتقدم افراد زیادی که در این کمیته حضور دارند و ماموریتی که انجام می دهند بیشتر به شورای سیاست گذاری و یا راهبردی شبیه است تا کمیته فنی.

آرین خو تصریح کرد: به نظرمن کمیته فنی کنونی موازی با رئیس فدراسیون کاراته حرکت می کند و در آینده احتمالاً تداخلی در وظایف آنها پیش خواهد آمد.

وی با تاکید بر اینکه طرح و پیشنهاد خود برای کمیته فنی را به رئیس فدراسیون اطلاع داده ام، گفت: در طرح ارائه شده شورایعالی فنی مرکب از ۷ نفر از نخبگان کاراته کشور که دارای عناوین، کسوت و فعالیت هستند باید تشکیل شود. این شورا باید در سطح کلان خط مشی فنی کاراته کشور را ترسیم و به رئیس فدراسیون ارائه دهد.

آرین خو ادامه داد: فدراسیون باید شورای سیاست گذاری و یا کمیته راهبردی داشته باشد و من به عنوان مشاور رئیس فدراسیون اجازه دارم تا در زمینه های مختلف به ایشان مشورت دهم اما تصمیم نهایی با شخص علیرضا سمندر است.

مدیر تیم های ملی کاراته گفت: با توجه به صحبت هایی که از قول بنده در محافل و سایت های مختلف طرح شده، تلاش می کنم تا زمانی که در خدمت تیم های ملی کاراته هستم نقطه نظرات خود را از طریق سایت فدراسیون اعلام کنم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا