دانشگاه آزاد اسلامی و مقاومت صدرنشین سوپر لیگ و لیگ برتر بانوان

هفته اول از دور برگشت سوپرلیگ و لیگ برتر کاراته بانوان امروز جمعه ۲۲ اسفند ماه در سالن مرکز آموزش شهید کبکانیان تهران برگزار شد و تیم های دانشگاه آزاد اسلامی و مقاومت در صدر جدول رده بندی سوپر لیگ و لیگ برتر قرار گرفتند.

به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز، در این هفته تیم دانشگاه آزاد اسلامی موفق شد با کسب ۲ پیروزی برابر تیم علمدار کربلا و فولاد مبارکه سپاهان با ۲۱ امتیاز تیمی و ۱۶۸ امتیاز انفرادی در صدر جدول رده بندی باقی ماند.

حمیده عباسعلی، رزیتا علیپور، الهه رضا زاده، زینب جباری و طراوت خاکسار در بخش کومیته و مهسا افسانه در کاتای انفرادی و کاتای تیمی(الناز تقی پور، نجمه قاضی زاده و مهسا افسانه) یاران پیروز دانشگاه آزاد اسلامی مقابل تیم علمدار کربلا بودند. بیان اسدی هم از تیم علمدار کربلا تنها کاراته کای پیروز میدان بود تا در این دیدار تیم دانشگاه آزاد اسلامی با نتیجه ۲۳ بر ۴ به برتری برسد.
دانشگاهی ها در دومین دیدار خود هم تیم فولاد مبارکه سپاهان را با نتیجه ۲۲ بر ۶ شکست دادند.

در این دیدار برای دانشگاه آزاد اسلامی، حمیده عباسعلی، فاطمه چالاکی، رزیتا علیپور، الهه رضا زاده، طراوت خاکسار(در بخش کومیته)، مهسا افسانه(کاتای انفرادی) و پریسا رحمانی، مائده نصیری و مهری یزدانی(کاتای تیمی) به پیروزی رسیدند.
سحر شیروانی و محدثه آقایی هم دو کاراته کایی تیم فولاد مبارکه سپاهان بودند که مقابل کاراته کاهای تیم حریف به برتری رسیدند.

در سایر دیدارها، آوای رزم ۲۶ بر یک تیم حامی را برد.
شوتوکان ماریو شیکای با نتیجه ۲۸ بر صفر مقابل فولاد مبارکه سپاهان مغلوب شد.

علمدار کربلا ۲۵ بر ۳ تیم حامی را شکست داد.

شوتوکان ماریو شیکای با حساب ۲۰ بر ۷ برابر آوای رزم به برتری رسید.

در جدول رده بندی پس از تیم دانشگاه آزاد اسلامی، فولاد مبارکه سپاهان با ۱۸ امتیاز تیمی و ۱۵۶ امتیاز انفرادی در مکان دوم قرار گرفت، علمدار کربلا با ۱۵ امتیاز تیمی و ۱۳۱ امتیاز انفرادی در جای سوم ایستاد.

آوای رزم با ۹ امتیاز تیمی و ۷۳ امتیاز انفرادی چهارم شد.

شوتوکان ماریو شیکای با ۳ امتیاز تیمی و ۳۵ امتیاز انفرادی در رده پنجم قرار گرفت و تیم حامی با ۳ امتیاز تیمی و ۳۴ امتیاز انفرادی ششم شد.

و اما در پایان هفته اول از دور برگشت لیگ برتر کاراته بانوان، تیم مقاومت با ۳۰ امتیاز تیمی و ۲۴۹ امتیاز انفرادی در صدر جدول باقی ماند.

شهرداری اراک با ۲۷ امتیاز تیمی و ۲۱۲ امتیاز انفرادی در جای دوم قرار گرفت. درنای فارس با ۲۱ امتیاز تیمی و ۱۸۷ امتیاز انفرادی سوم است.

پارسیان زنجان با ۱۲ امتیاز تیمی و ۱۱۹ امتیاز انفرادی در مکان چهارم ایستاد.

انجمن ناشنوایان با ۹ امتیاز تیمی و ۱۰۴ امتیاز انفرادی در مکان پنجم قرار گرفت و تیم پردیسبان مشهد با ۹ امتیاز تیمی و ۹۸ امتیاز انفرادی ششم شد.

نتایج دیدارهای این هفته:
مقاومت ۲۸- صفر پارسیان زنجان
انجمن ناشنوایان ۹- ۱۹ درنای فارس
شهرداری اراک ۱۹- ۹ پارسیان زنجان
انجمن ناشنوایان صفر- ۲۸ مقاومت
انجمن ناشنوایان ۱۸ – ۶ پارسیان زنجان
درنای فارس ۷- ۲۰ شهرداری اراک
پردیسبان مشهد صفر- ۲۸ مقاومت
شهرداری اراک ۲۸- صفر پردیسبان مشهد
درنای فارس ۲۸- صفر پردیسبان مشهد.

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا