گاز زنجان، پاس قوامین و فولاد مبارکه سپاهان صدرنشنیان لیگ برتر

هفته دوم لیگ برتر کاراته همزمان با سوپر لیگ امروز پنجشنبه دوم بهمن ماه در سالن افراسیابی تهران برگزار شد و تیم های گاز زنجان، پاس قوامین و فولاد مبارکه سپاهان صدرنشینان گروه های اول تا سوم شدند.

به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، پس از برگزاری هفته دوم لیگ برتر در گروه یک تیم گاز زنجان با ۱۲ امتیاز تیمی در صدر ایستاد، شهرداری تبریز با ۶ امتیاز تیمی در مکان دوم قرار گرفت و گوجوریو سی واکای با ۳ امتیاز تیمی و ۳۵ امتیاز انفرادی و شیهد علمشیری با ۳ امتیاز تیمی و ۲۱ امتیاز انفرادی سوم و چهارم هستند.

نتایج بدست آمده در گروه یک/
شهرداری تبریز ۲۳ – 4 هیات سمنان
گاز زنجان ۲۵- ۳ گوجوریو سی واکای
گاز زنجان ۲۵- ۳ شهید علمشیری
گوجوریو سی واکای ۱۶- ۱۲ هیات سمنان

در گروه ۲/
هیات زنجان ۲۵- ۳ خلیج فارس
پاس قوامین ۲۸- صفر پیمانکاری ملک
پاس قوامین ۲۰- ۷ گروه اینترنتی ۵۰۴۰

در جدول رده بندی گروه ۲، تیم پاس قوامین با ۱۲ امتیاز تیمی اول است، گروه اینترنتی ۵۰۴۰ با ۶ امتیاز تیمی و ۶۳ امتیاز انفرادی در جای دوم ایستاده و هیات کاراته زنجان با ۶ امتیاز تیمی و ۵۶ امتیاز انفرادی در مکان سوم قرار دارد.

در گروه ۳/
انجمن ناشنوایان ۲۸- صفر سپیدرود رشت
فولاد مبارکه سپاهان ۲۸- صفر شهدای بستان آباد
فولاد مبارکه سپاهان ۲۰- ۷ هیات کاراته اسلامشهر
انجمن ناشنوایان ۷-۲۰ منتخب بوشهر
سپیدرود رشت صفر- ۲۸ منتخب بوشهر

در جدول رده بندی این گروه فولاد مبارکه سپاهان با ۱۲ امتیاز تیمی و ۱۰۲ امتیاز انفرادی در صدر قرار دارد. منتخب بوشهر با ۹ امتیاز تیمی و ۸۷ امتیاز انفرادی در مکان دوم جای گرفته، هیات کاراته اسلامشهر با ۹ امتیازتیمی و ۷۴ امتیاز انفرادی و انجمن ناشنویان با ۳ امتیاز تیمی و ۴۲ امتیاز انفرادی سوم و چهارم هستند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا