آرین‌خو: کسی را نداریم که کاراته را مدیریت کند/نمی‌توانم با آشوری کار کنم!

مدیر فنی تیم‌های‌ملی‌کاراته گفت: اگر احساس کنم از بنده سوءاستفاده می‌شود، لحظه‌ای در فدراسیون و تیم ملی نخواهم ماند.

به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز و به نقل از خبرگزاری ایلنا؛ محمد آرین‌خو در مورد اظهارات‌اخیر خود درخصوص دبیر و نایب‌رئیس بانوان فدراسیون کاراته، اظهار داشت: فدراسیون سال‌هاست دبیری دارد که مدیر تیم‌های ملی نیز هست. به نظرم، این اصلا موجه نیست. آیا در کاراته کسی را نداریم که بتواند این دو مسئولیت را انجام دهد؟

پیشکسوت کاراته کشور افزود: آشوری چند بار به دفتر من آمد و از بنده خواست با وی همکاری کنم، اما به او گفتم: نمی‌توانم با شما کار کنم.

مدیر فنی تیم‌های ملی کاراته همچنین در مورد نایب رئیس بانوان فدراسیون کاراته، تصریح کرد: شاه‌محمدی اهل کاراته نیست. او کجا کاراته کار کرده که ما نمی‌دانیم. وی از برخی ارتباطاتش استفاده کرد و دوباره نایب‌رئیس فدراسیون شد.

آرین‌خو با اشاره به اینکه آدم غیر فنی نمی‌تواند درخصوص مسائل‌فنی نظر بدهد، ادامه داد: بنده همواره موافق این بوده و هستم که رئیس فدراسیون کاراته نباید از خانواده این ورزش باشد. چراکه دیدیم برخی روسای‌قبلی در مدت حضورشان در فدراسیون، سبک درست کردند و دان گرفتند و دان دادند.

وی در واکنش به صحبت‌های دبیر فدراسیون که گفته مدیر فنی تیم‌های‌ملی چون زیر نظر دبیر فدراسیون فعالیت می‌کند نمی‌تواند درباره دبیر اظهارنظر کند، گفت: بنده در مورد دبیر که هیچ، درباره کل‌کاراته نظر می‌دهم، چون دلم برای این ورزش می‌سوزد. من نه کیسه‌ای دوخته‌ام و نه دنبال دان و این‌جور چیزها هستم.

مدیر فنی تیم‌های ملی کاراته از وضعیت مدیریتی حاکم بر کاراته کشور نیز انتقاد کرد و افزود: ما الان کسی را نداریم که در کاراته مدیریت کند. اگر غیر از این بود، همه کارهای کاراته کشور به دست یک نفر نمی‌افتاد.

پیشکسوت کاراته ایران در ادامه به حواشی‌اخیر در کاراته ایران اشاره کرد و یادآور شد: تیم ایران عنوان قهرمانی کومیته تیمی جهان را به دست آورد، اما این قهرمانی، کام چه کسی را شیرین کرد؟ این یک افتضاح بزرگ است.

آرین‌خو در پایان، در مورد اخبار اخیر مبنی بر کناره‌گیری وی از سمت مدیر فنی تیم‌های ملی خاطر نشان کرد: بنده هیچ علاقه‌ای برای ماندن در فدراسیونی ندارم که همه بر علیه یکدیگر صحبت می‌کنند. دیروز در جلسه‌ای که با سمندر داشتم، به وی گفتم اگر احساس کنم از من سوء استفاده می‌شود، لحظه‌ای درنگ نخواهم کرد و در فدراسیون و تیم‌ملی نخواهم ماند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا