صدرنشینان لیگ های کاراته جوانه ها و آینده سازان مشخص شدند

هفته دوم از دور برگشت لیگ های کاراته جوانه ها و آینده سازان جمعه ۷ آذر ماه به میزبانی مجتمع دخانیات گیلان برگزار شد و تیم های صدرنشین هر گروه معرفی شدند.

به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، دور برگشت لیگ های کاراته جوانه ها و آینده سازان جمعه ۷ آذر ماه در سالن تختی رشت برگزار شد که نتایج ذیل بدست آمد:

در لیگ کاتای جوانه ها:
گروه یک/
آکادمی کاراته نوری صفر-۱۰ پاس قوامین
شهید بیطرفان قم ۳-۷ آرد کوثر مازندران
شهید بیطرفان قم صفر-۱۰ پاس قوامین
آرد کوثر مازندران ۱۰-صفر آکادمی کاراته نوری
آرد کوثر مازندران ۳-۷ پاس قوامین
آکادمی کاراته نوری ۱۰-صفر شهید بیطرفان قم

گروه ۲/
شهرداری ساوه صفر-۱۰ امید ارژن شیراز
شهرداری شهر قدس ۴-۶ هیات کاراته گرگان
شهرداری شهر قدس صفر- ۱۰ امید ارژن شیراز
هیات کاراته گران ۶-۴ شهرداری ساوه
هیات کاراته گرگان ۳-۷ امید ارژن شیراز
شهرداری ساوه ۷-۳ شهرداری شهر قدس

پس از برگزاری دیدارهای این هفته از گروه یک تیم های پاس قوامین و آرد کوثر مازندران و از گروه ۲ امید ارژن شیراز و هیات کاراته گرگان به به نیمه نهایی صعود کردند.

در بخش کومیته جوانه ها:
گروه یک/
صنایع رنگ آرفام ۹-۱۲ مجتمع دخانیات گیلان
برج سازان الوند ارومیه ۱۶-۴ هیات کاراته قزوین
امید ارژن شیراز ۶-۱۵ پاس قوامین
انرژی صنعت خاورمیانه ۱۳-۴ شهرداری ساوه
برج سازان الوند ارومیه ۱۰-۱۰ مجتمع دخانیات گیلان
در امتیاز شماری انفرادی برج سازان الوند ارومیه ۳۳ بر۲۲ برنده شد.
امید ارژن شیراز ۱۰-۱۰ صنایع رنگ آرفام
در امتیاز شماری انفرادی امید ارژن شیراز ۱۸ بر ۱۷ برنده شد.
انرژی صنعت خاورمیانه۱۶-۴ هیات کاراته قزوین
شهرداری ساوه صفر-۲۱ پاس قوامین
امید ارژن شیراز ۴-۱۶ مجتمع دخانیات گیلان
انرژی صنعت خاورمیانه۵-۱۴ برج سازان الوند ارومیه
شهرداری ساوه ۸-۱۱ صنایع رنگ آرفام
پاس قوامین ۹-۹ هیات کاراته قزوین
در امتیاز شماری انفرادی هیات کاراته قزوین ۱۴ به ۱۱ برنده شد.
از گروه یک برج سازان الوند ارومیه با ۹ امتیاز تیمی در صدر جدول رده بندی قرار دارد، مجتمع دخانیات گیلان با ۶ امتیاز تیمی دوم و انرژی صنعت خاورمیانه با همین تعداد امتیاز و تفاضل برد کمتر در مکان سوم جای گرفته اند.

گروه۲/
هیات کاراته گرگان ۶-۱۲ هیات کاراته خراسان رضوی
شهید بیطرفان قم ۷-۱۳ آکادمی کاراته کمربند سیاه
آذرخودرو نوین قم ۸-۱۱ هیات کاراته البرز
شهرداری اراک ۱۶-۹ تصتا
شهید بیطرفان قم ۵-۱۴ هیات کاراته خراسان رضوی
آذرخودرو نوین قم ۱۶-۴ هیات کاراته گرگان
شهرداری اراک ۶-۱۲ آکادمی کاراته کمربند سیاه
تصتا ۱۳-۷ هیات کاراته البرز
آذرخودور نوین قم ۱۳-۷ هیات کاراته خراسان رضوی
شهرداری اراک ۱۶-۴ شهید بیطرفان قم
تصتا ۹-۹ هیات کاراته گرگان
در امتیاز شماری انفرادی تصتا ۸ به ۷ برنده شد.
هیات کاراته البرز ۱۰-۱۰ آکادمی کاراته کمربند سیاه
در امتیاز شماری انفرادی آکادمی کاراته کمربند سیاه۱۷ به ۱۱ برنده شد.
در جدول بندی این گروه تیم آکادمی کاراته کمربند سیاه با ۹ امتیاز صدرنشین است، آذرخودرو نوین قم و شهرداری اراک هر کدام با ۶ امتیاز و تفاضل برد به ترتیب دوم و سوم هستند.

در لیگ آینده سازان هم دیدارهای زیر برگزار شد:
گروه یک/
بنیاد خاتم شمالغرب ۷-۲۰ مجتمع دخانیات گیلان
شهرداری اراک ۸-۱۸ فولاد نصر آذربایجان شرقی
مدرسه کاراته بالسینی ۷-۱۶ هیات کاراته البرز
شهرداری اراک ۱۲-۱۶ مجتمع دخانیات گیلان
مدرسه کاراته بالسینی ۴-۱۶ بنیاد خاتم شمالغرب
هیات کاراته البرز ۱۳-۱۴ فولاد نصر آذربایجان شرقی
مدرسه کاراته بالسینی ۶-۲۲ مجتمع دخانیات گیلان
هیات کاراته البرز ۱۳-۱۴ شهرداری اراک
فولاد نصر آذربایجان شرقی ۲۰-۷ بنیاد خاتم شمالغرب
از گروه یک مجتمع دخانیات گیلان با ۹ امتیاز در صدر قرار دارد و تیم فولاد نصر آذربایجان شرقی با همین تعداد امتیاز و تفضال برد کمتر نسبت به تیم اول و هیات کاراته البرز با ۳ امتیاز به ترتیب در مکانهای دوم و سوم جای دارند.

گروه۲/
هیات کاراته قزوین ۱۲-۹ شیتوریو اینوئی مازندران
ققنوس قم صفر-۲۸ تصتا
باشگاه مقاومت ۲۴-۲ هیات کاراته شهریار
ققنوس قم صفر -۲۸ شیتوریو اینوئی مازندران
باشگاه مقاومت ۲۱-۵ هیات کاراته قزوین
هیات کاراته شهریار یک – ۲۶ تصتا
باشگاه مقاومت ۲۶-یک شیتوریو اینوئی مازندران
هیات کاراته شهریار ۲۸-صفر ققنوس قم
تصتا ۲۰-۷ هیات کاراته قزوین .
در این گروه تیم های تصتا با ۹ امتیاز، باشگاه مقاومت با همین تعداد امتیاز و تفاضل برد کمتر و شیتوریو اینوئی مازندران با ۳ امتیاز به ترتیب در مکانهای اول تا سوم قرار دارند.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا