علیرضا سلیمانی: آرین‌خو آمده تا دست برخی افراد را کوتاه کند

سرمربی اسبق تیم ملی کاراته که مدت‌هاست با فدراسیون همکاری نمی‌کند، گفت: آرین خو آمده تا دست برخی افراد را از کاراته کوتاه کنند.

به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز، علیرضا سلیمانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایسنا، در پاسخ به این سوال که چرا مدت‌ها با فدراسیون همکاری نمی‌کند، اظهار کرد: اعتقاداتی دارم که به آنها پایبند هستم، در این مدت هم گفته بودم تا وقتی برخی افراد در کنار تیم ملی و فدراسیون باشند با آنها همکاری نمی‌کنم. اکنون هم مطمئنم آرین خو آمده تا دست این افراد را از کاراته کوتاه کند. او فردی کاملا مستقل است و کاراته ایران باید به خود ببالد که او دوباره برای مدیریت تیم‌های ملی انتخاب شده است.

وی افزود: در دوره قبل که سرمربی تیم ملی شدم دست برخی از افراد را از تیم ملی کوتاه کردم و اگر دوباره بیایم باز هم مستقل کار می‌کنم و مسامحه نخواهم کرد.

سرمربی اسبق تیم ملی کاراته در پاسخ به این سوال که آیا با او در مورد حضور به عنوان سرمربی تیم ملی صحبتی شده است و اگر صحبت شده با فدراسیون همکاری می‌کند؟ گفت: فعلا که هیچ صحبتی با من نشده است، اما اگر آرین خو دستور دهد حتما برای کمک می‌آیم. علی‌رغم این که مدت‌ها از تیم ملی دور بودم، با خصوصیتی که آرین خو دارد مطمئنا اختیار تام گرفته، بنابراین هیچ مشکلی در همکاری با تیم ملی نخواهم داشت.

وی ادامه داد: پتانسیل کاراته ایران بسیار بالاست و باید از این داشته‌ها به خوبی استفاده برد.

سلیمانی افزود: من با علیرضا سمندر، رییس فدراسیون کاراته هیچ مشکلی ندارم و حتی رابطه‌مان خیلی خوب است. او بود که من را از مالزی به ایران باز گرداند اما متاسفانه چون با مدیر قبلی تیم‌های ملی کمی اختلاف نظر و اختلاف سلیقه داشتیم نتوانستم در کنار تیم ملی باشم و با او کار نکردم. اکنون هم چون مدیر تیم‌های ملی تغییر کرده است و آرین خو به عنوان یکی از اساتید این رشته در این سمت حضور دارد اگر دوستان از من کمکی بخواهند حتما به آنها کمک خواهم کرد. باز هم می گویم که در این مدت به خاطر اختلاف نظرهایی که با مدیر سابق تیم ملی داشتم، در کنار کاراته نبودم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا