کتیرایی:تمام اتفاقاتی که در کاراته رخ می‌دهد زیر سر آشوری است/ خدا به فریاد سمندر برسد

مربی سابق تیم ملی کاراته گفت: هر اتفاقی که در کاراته رخ می‌دهد زیر سر دبیر فدراسیون کاراته است و خدا به فریاد سمندر برسد.

به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز بیستمین دوره نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها در حالی پیگیری می‌شود که علیرضا کتیرایی مربی سابق تیم ملی کاراته با حضور در غرفه خبرگزاری فارس در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در صحبت‌های خود اظهار داشت: بالاخره آقای آشوری برای یک بار هم که شده راست گفت و در مصاحبه خود اعلام کرد که با بنده صحبت کرده است. او در صحبت‌های خود تائید کرده که در بازی‌های آسیایی اینچئون یک پولی بین مربی و بازیکن رد و بدل شده است. امیدوارم که پیش وجدان خودش راحت باشد و در مورد خیلی از اتفاقات دیگر که رخ داده نیز راستش را بگوید.

وی ادامه داد: نتایجی که در مسابقات جهانی آلمان کسب شده با نتایج دو سال قبل تقریبا یکسان بود. دبیر فدراسیون مدعی شده ۲ میلیارد تومان برای تیم ملی هزینه شده. ۸ سفر برون‌مرزی هم برای تیم ملی در نظر گرفته بودند و حداقل باید با این همه امکانات نتیجه‌ای بهتر از ۲ سال قبل کسب می‌کردیم. در بدبینانه‌ترین حالت حداقل فکر می‌کنم ما باید سه مدال طلا کسب می‌کردیم. متاسفانه با حاشیه‌هایی که خود دوستان درست کردند نتوانستیم نتیجه خوبی را کسب کنیم. متاسفانه در دو سه هفته آخر مربیان بالای سر تیم ملی نبودند تنها سید‌محمد حسینی هدایت ملی‌پوشان را برعهده داشت.

کتیرایی در پاسخ به این سوال که رئیس فدراسیون در مصاحبه‌های خود مدعی شده تحرکاتی در حال رخ دادن است که برخی‌ در تلاشند تا او را برکنار کنند و دبیر فدراسیون کاراته نیز از این موضوع مطلع است آیا به نظر شما این موضوع واقعیت دارد یا خیر گفت: صد در صد من هم موافق هستم. هر اتفاقی که در کاراته رخ می‌دهد زیر سر آشوری است چون او می‌گفت تنها من در کاراته کار می‌کنم پس اگر اتفاق بدی در این رشته رخ می‌دهد آقای آشوری انجام می‌دهد. بالاخره هر کسی هر حرفی می‌زند باید پای همه صحبت‌ها باشد. به نظرم کسی را که آشوری به همراه تیم ملی به مسابقات جهانی اعزام کرده و او در آلمان پناهنده شده تمام افتخارات کاراته را زیر سوال برده است.

وی در واکنش به این سوال که سمندر اعلام کرده من مخالف اعزام سلیمی به مسابقات بودم اما با اصرار آشوری رفته است آیا این موضوع واقعیت دارد یا خیر گفت: مرتضی سلیمی بدون اجازه دبیر فدراسیون کاراته آب نمی‌خورد پس چه دلیلی دارد وقتی رئیس فدراسیون یک نفر را به عنوان رئیس کمیته بین‌الملل انتخاب کرده فرد دیگری به همراه تیم ملی به مسابقات اعزام شود؟ متاسفم از اینکه ما اسامی تیم کاتا را از لیست اعزامی به مسابقات بیرون می‌کشیم افرادی را به مسابقات اعزام می‌کنیم که آخرش به این اتفاقات تلخ ختم می‌شود. با توجه به شرایطی که تیم کاتای تیمی داشت بنده معتقدم که آنها می‌توانستند بهترین نتیجه را در آلمان کسب کنند اما با مهندسی‌ای که آشوری کرد نه اجازه داد رئیس فدراسیون به مسابقات جهانی برود نه کاتای تیمی. مگر می‌شود تیمی به مسابقات اعزام شود اما رئیس فدراسیون نتواند اعزام شود کجای دنیا چنین اتفاقی افتاده است؟ متاسفانه آشوری مهندسی می‌کند و همه این کارها را انجام می‌دهد خدا به داد سمندر برسد.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا