مهدی زاده: بی برنامگی و نداشتن مدیریت باعث شد مدالهای بیشتری نگیریم

قهرمان سابق کاراته جهان که توانست در مسابقات جهانی آلمان مدال برنز کسب کند گفت: بی برنامگی و عدم مدیریت صحیح باعث شد که نتوانیم مدال های بیشتری بگیریم.

به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز، امیر مهدی زاده در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: امسال بعد از ۸ ماه حضور در اردوهای تیم ملی توانستم طلای مسابقات کاراته وان هلند و ژاپن، طلای بازیهای آسیایی اینچئون، طلای دانشجویان جهان و برنز مسابقات قهرمانی جهان را کسب کنم. امسال سخت ترین سال زندگی‌ام بود.

وی افزود: امسال پرحاشیه ترین اردوهای تیم ملی را در تمام ادوار حضورم در تیم ملی داشتیم. به قدری این حاشیه ها زیاد بود که خیلی وقت ها بچه ها تصمیم به ترک اردوها می گرفتند چون واقعا تحمل این همه فشار و حاشیه بسیار سخت بود. اگر سید محمد حسینی مربی تیم ملی نبود و سنگ صبور ما نمی شد مطمئن باشید به هیچ عنوان یک نفر هم در اردوها باقی نمی ماند و این نتایج هم بدست نمی آمد.

قهرمان بازیهای آسیایی ۲۰۱۴ اینچئون ادامه داد: از صمیم قلب از این سید بزرگوار تشکر می کنم. همه بچه ها می دانند موفقیت ما در مسابقات به خاطر حضور این مرد بزرگوار در کنار تیم است.

وی ادامه داد: ما از شروع اردوها و شروع مسابقات در حاشیه بودیم و این حاشیه ها به خاطر عدم مدیریت صحیح بود. تیم ایران توانایی کسب دو مدال طلا را داشت اما با این سفر فاجعه بار و مسائل دیگر که در بالا گفتم، نشد بهتر از این نتیجه بگیریم.

مهدی زاده با تاکید بر اینکه بی برنامگی باعث شد تیم ایران بهتر از این نتیجه نگیرد گفت: تمام انگیزه ام این بود که مدال طلای دوره قبل جهانی خودم را تکرار کنم اما این همه بی برنامگی باعث شد من و دیگر ملی پوشان نتوانیم توانایی های خودمان را به اجرا بگذاریم.

قهرمان کاراته جهان گفت: اگر کم کاری کرده بودم و یا اگر حریفم از من بهتر بود شک نکنید که شکست را قبول می کردم اما من به حریفم نباختم. من به بی برنامگی و عدم مدیریت صحیح خودمان باختم. شب قبل از بازی نه من و نه هیچ یک از ملی پوشان نتوانستیم به خوبی استراحت کنیم. ما از ابتدایی ترین چیزها هم محروم بودیم.

وی گفت: به هر شکلی که بود مسابقات قهرمانی جهان تمام شد و من برای همین مدال برنز هم خدا را شکر می کنم. واقعا اگر لطف خدا نبود من و سجاد گنج زاده نمی توانستیم در مسابقات جهانی مدال بگیریم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا