گفت و گو با طلایی رده سنی امیدها در مسابقات کاراته قهرمانی آسیا صفرنژاد: امیدوارم همین روند را در رده سنی بزرگسالان داشته باشم

ملی پوش تیم امید، پس از کسب مدال طلای مسابقات قهرمانی آسیا گفت: امیدوارم همین روند را در رده سنی بزرگسالان نیز ادامه دهم.

به گزارش کاراته نیوز محسن صفرنژاد در گفتگو با روابط‌عمومی فدراسیون کاراته درباره سطح کیفی مسابقات قهرمانی آسیا گفت: سطح کیفی رقابت‌های آسیایی بسیار خوب بود و حریفان در سطح بالایی در مسابقات شرکت کردند و خوشحالم که در چنین رقابت هایی مدال طلا را بدست آوردم. این نخستین تجربه‌ام بود اما دوستانم که پیش‌از این در مسابقات شرکت کرده بودند و می‌گفتند سطح بازی‌های آسیایی به نسبت اروپا پایین‌تر است در این دوره از رقابت‌ها به این نتیجه رسیدند که حریفان درحال پیشرفت و کار کردن هستند و باید مسابقات آسیایی را جدی بگیریم.

وی افزود: خوشحالم پس از قهرمانی در مسابقات آسیا نفر نخست رنکینگ وزن ۸۴+ کیلوگرم امیدها شدم. حالا امیدوارم همین روند را در رده سنی بزرگسالان نیز ادامه دهم. کار در بزرگسالان سخت تر است ولی هرچه در توان دارم را می گذارم تا در این رده سنی نیز به مانند امیدها نتایج خوبی بدست آورم و برای کاراته ایران مفید باشم.

صفرنژاد درباره زحمات مربیانش نیز گفت: از حمیدرضا سلیمی مربی‌ام که درطی چند سال گذشته زحمات بسیاری برایم کشید، تشکر می‌کنم. همچنین از مربیان تیم ملی و در راس آنها علیرضا کتیرایی و مسئولان فدراسیون هم تشکر ویژه دارم. انصافا فدراسیون زحمات زیادی برای تیم کشید و کاروان بزرگی را به مسابقات قهرمانی آسیا اعزام کرد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا