زنگنه: لباس‌های کاراته‌ را هم نمی‌خواهم چه برسد به مدالش

کاپیتان تیم ملی کاراته بانوان کشورمان گفت: من دیگر لباس‌های کاراته‌ام را هم نمی‌خواهم چه برسد به مدال‌هایش. از ابتدا هم گفته بودند که به بانوان یک طلا خواهند داد.
به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز و به نقل از تسنیم، پگاه زنگنه پس از ناکامی در رسیدن به مدال برنز بازی های آسیایی و خداحافظی با تیم ملی اظهار داشت: مردم همه چیز را  دیدند و حرفی برای گفتن ندارم. شاید شایسته کسب مدال نبودم و اگر شایستگی داشتم مدال می‌گرفتم. انگار شایستگی‌ها را اینجا تقسیم می کنند.
کاپیتان تیم ملی کاراته کشورمان خاطرنشان کرد: می‌خواستند قزاقستان اول شود و این اتفاق رخ داد. من ۶ ماه زحمت کشیدم ولی هیچ جا بدتر از کاراته نیست.
زنگنه ادامه داد: من به دلیل همین محیط کثیف کاراته و داوری‌اش از دنیای قهرمانی کاراته خداحافظی می‌کنم و حتی قید حضور در مسابقات جهانی را هم می‌زنم.
وی عنوان کرد: من دیگر لباس‌های کاراته‌ام را هم نمی‌خواهم چه برسد به مدالش. این حرف‌های من از روی ناراحتی نیست و من قبل از مسابقه نیز گفتم که اگر قرار است مدال‌ها تقسیم شود به من بگویید. روز گذشته گفتند که کاراته بانوان یک طلا دارد و انگار از قبل مشخص بود. البته اگر فردا آخرین نماینده ما مدال بگیرد مشخص خواهد شد که این حرف نادرست است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا