کاراته‌کاهای قم در لیگ‌های جوانه و آینده‌سازان کشور به روی تاتامی می‌روند

کاراته‌کاهای قم در دومین هفته مسابقات لیگ‌های نونهالان، جوانه و آینده‌سازان کاراته قهرمانی باشگاه‌های کشور با حریفان خود به رقابت می‌پردازند.

به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز و به نقل از فارس، بر اساس برنامه‌ریزی سازمان لیگ فدراسیون کاراته کشورمان دیدارهای هفته دوم از فصل جاری مسابقات لیگ‌های کاراته جوانه و آینده‌سازان باشگاه‌های کشور روز جمعه هفته جاری یعنی یازدهم مهر ماه برگزار می‌شود.

این در حالی است که فدارسیون کاراته برنامه‌ریزی شروع نخستین هفته از فصل جدید مسابقات لیگ کاتای رده سنی نونهالان کشور را نیز انجام داده است و بر این اساس نخستین هفته از لیگ کاتای نونهالان کشور نیز در تمام گروه‌های سنی روز جمعه یازدهم مهرماه به انجام خواهد رسید.

همچون پیکارهای هفته نخست که به میزبانی هیئت کاراته استان مرکزی و در شهر اراک برگزار شد، قرا است دیدارهای هفته دوم از لیگ‌های جوانه و آینده‌سازان کاراته باشگاه‌های کشور و همچنین نخستین هفته از لیگ کاتای نونهالان به صورت متمرکز در تمام گروه‌ها در سالن رزمی مجموعه ورزشی پنجم مرداد شهر اراک برگزار شود.

در حالی که وزن‌کشی این رقابت‌ها روز پنجشنبه دهم مهر ماه انجام می‌شود، امسال ۸ تیم قمی در مسابقات لیگ‌های کاراته رده‌های سنی پایه باشگاه‌های کشور حضور دارند و کاراته‌کاهای باشگاه ققنوس نخستین تیمی هستند که در لیگ آینده‌سازان کشور با حریفان خود به رقابت پرداختند.

این در حالی است که قم از جمله استان‌های کاراته‌خیز کشور محسوب می‌شود و هر ساله در لیگ‌های کاراته باشگاه‌‌های کشور نمایندگان بسیار زیادی دارد و موفقیت‌های متعددی نیز به واسطه حضور موفق نمایندگان قم در لیگ‌های کشور به دست آورده است.

نتایج تیم کاراته باشگاه ققنوس قم در شروع مسابقات لیگ آینده‌سازان کاراته باشگاه‌های کشور حکایت از حضور پرقدرت نمایندگان قم در لیگ‌های کاراته کشور در سال جاری داشت و امسال نیز می‌توان در انتظار قهرمانی نمایندگان کاراته قم بود.

تیم‌های کاراته باشگاهی استان قم امسال نیز با تکیه بر توان کاراته‌کاهای بومی در لیگ‌های رده‌های سنی مختلف کاراته کشور با قدرت به مصاف حریفان خواهند رفتند و باشگاه ققنوس قم نیز با استفاده از همین ظرفیت توانست در شروع لیگ آینده‌سازان دو پیروزی با ارزش کسب کند.

مهمترین موفقیت‌های کاراته‌کاهای قمی در سال قبل لیگ‌های کاراته کشور به کسب عنوان قهرمانی و نایب قهرمانی تیم‌های تجهیزات رزمی سامکوه و شهاب گاز سوز قم در لیگ نوجوانان، نایب قهرمانی آذرخودرو نوین قم در سوپر لیگ مردان و چهارمی تیم شیرژال در سوپر لیگ بانوان اختصاص دارد.

۸ نماینده قم در مسابقات فصل جدید لیگ‌های جوانه و آینده‌سازان کاراته باشگاه‌های کشور به مصاف حریفان می‌روند در حالی که در لیگ آینده‌سازان تیم ققنوس قم در شروع کار خود برابر دو رقیب مطرح یعنی باشگاه یاران جوان هرمزگان و باشگاه محرابی کرمان به میدان رفت.

امسال تیم‌های کاراته نوجوانان و جوانان صنایع شهاب‌ گاز سوز،‌ ققنوس، شیرژال، شهید احمدلو، پولاد، شهید زین‌الدین، انقلاب و شهید بیطرفان قم با ترکیبی از چهره‌های مستعد بومی و مربیان با دانش کاراته قم در لیگ‌های جوانه و آینده‌سازان کشور حضور یافته‌اند.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا