برای تغییر یک وزن مشکل زمانی نداریم/ تمرینات به خوبی دنبال می‌شود

دبیر فدراسیون کاراته گفت: تکلیف چالاکی و علی‌پور در ژاپن مشخص می‌شود و مشکل زمانی برای اعلام کاراته‌کای اعزامی به اینچئون نداریم.

به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز محسن آشوری در گفت‌وگو با تسنیم اظهار داشت: تمرینات آماده‌سازی به خوبی پیگیری می‌شود و خوشبختانه هیچ مشکلی در اردوها نداریم. در بخش بانوان هم تکلیف چالاکی و علی‌پور نیز در ژاپن مشخص می‌شود و به هیچ وجه مشکلی از لحاظ زمان برای اعلام نفر اعزامی به اینچئون در این وزن نداریم.

وی ادامه داد: در سفر ژاپن رئیس فدراسیون همراه تیم خواهد بود و امیدوارم نفرات بهترین استفاده را از این فرصت ببرند. این کشور مهد کاراته دنیاست و قطعا تیم‌های خوبی برای حضور در این تورنمنت به ژاپن می‌آیند. باید از این فرصت برای تقویت نقاط ضعف استفاده شود. البته باید اشاره کنم که تیم بعد از حضور در این میدان بلافاصله به ترکیه می رود تا در تورنمنت این کشور نیز حاضر شود. شاید برخی نفرات نیز بعد از این رقابت‌ها به مسابقات کشور آذربایجان اعزام شوند.

دبیر فدراسیون کاراته عنوان‌کرد: تا جایی که در توان‌ داشتیم از این تیم حمایت کردیم و امیدواریم به لطف خدا و همت ملی‌پوشان شاهد رقم خوردن نتایج اید‌ه‌آلی در بازی‌های آسیایی و رقابت‌های جهانی آلمان باشیم. وضعیت فنی و روحی روانی تیم بسیار خوب است و این موضوع نوید روزهای خوب و نتایج درخشان را برای کاراته کشور می‌دهد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا