مسابقات کاراته قهرمان قهرمانان استان خراسان رضوی جام پردیسبان برگزار شد

به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار یکدوره مسابقات کاراته با عنوان جام پردیسبان در بین سبک های آزاد استان در رده های سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در ۱۸ وزن برگزار گردید.

سعید رزم آرا رئیس هیئت کاراته استان خراسان رضوی در گفت و گو با پایگاه خبری کاراته نیوز گفت:  در این مسابقات حدود ۵۰۰ کاراته کا از سراسر شهرهای استان و باشگاه ها با یکدیگر به رقابت پرداختند که در پایان تیم پردیسبان به مقام قهرمانی رسید و تیم سعادتی از سبک ماتسویی و تیم طوس سیر رضوان از سبک ماتسوشیما به مقام های دوم و سوم رسیدند.

وی ادامه داد: این مسابقات که با حضور احمد شقاقی نائب رئیس فدراسیون کاراته، دهقان مدیریت محترم شرکت پردیسبان، سردار فهیمی راد، سرهنگ عامریون و سرهنگ نوراللهیان و تعدادی از پیشکسوتان کاراته دریافت نمودند.لازم به ذکر است که به نفرات اول هر وزن مبلغ ۲/۰۰۰/۰۰۰ ریال، نفرات دوم مبلغ ۱/۵۰۰/۰۰۰ ریال و نفرات سوم مبلغ ۱/۰۰۰/۰۰۰ ریال به همراه حکم و مدال قهرمانی از طرف شرکت پردیسبان اهداء گردید.

رزم آرا گفت: همچنین در حاشیه ی این رقابت ها تعداد پانزده فقره کارت نقدی ۱/۰۰۰/۰۰۰ ریالی نیز به قید قرعه بین تماشاچیان و خانواده های ورزشکاران از طرف شرکت پردیسبان اهداء گردید و در پایان مسابقات به منظور قدردانی از ۴۰ سال تلاش ماندگار و قدردانی از خدمات محمد روشنایی در سبک های آزاد، کمربند مشکی دان ۸ از طرف فدراسیون کاراته به ایشان اهداء شد.

 

نمایش بیشتر

یک دیدگاه

  1. واقعا مایه تاسف است که یکی از روسای سبک های کیوکوشین که در این مسابقات هم دارای مسئولیت بود هنگام ورود هانشی احمد شقاقی برای ری دادن بار اول کلمه شیهان ری و بار دوم کلمه ی شیندن ری بگوید .با اینکه یکی از اساتید تذکری به ایشان دادند که آقای شقاقی هانشی هستند نه شیهان با برخورد بد ایشان مواجه شدند.متاسفانه این آقا با اینکه درجه ی بالای هم دارند اما یا از روی عمد یا از بی سوادی این کار را انجام دادند.همچنین بنری که برای خوشامدگویی به هانشی شقاقی وسط سالن مسابقات زده بودند هم جالب توجه بود چون نوشته بودند استاد شقاقی و از همه جالبتر از طرف هیئت کاراته استان بود.اینگونه کارها در شأن هیئت کاراته خراسان رضوی نیست.
    هانشی احمد شقاقی نایب رئیس فدراسیون کاراته و رئیس سبک های آزاد کشور و … هستند.اینو برا آقایونی که نمیدونستند گفتم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا