مسابقات قهرمان استانی هیأت کاراته لرستان برگزار شد

به مناسبت گرامیداشت شهدای آتش‌نشان حادثه پلاسکو هیأت کاراته لرستان مسابقات قهرمانی استان را برگزار کرد.

به گزارش”کاراته نیوز” و به نقل از خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، مسابقات قهرمانی سبک‌های آزاد کاراته بانوان استان هشتم بهمن ماه جاری به مناسبت گرامی‌داشت شهدای آتش‌نشان در تمام رده‌های سنی به میزبانی شهرستان خرم‎آباد در مجموعه ورزشی تختی (خانه جودو) از سوی هیأت کاراته استان لرستان برگزار شد.

این مسابقات در دو بخش کاتا و کومیته و در دو رده کمربند (قهوه ای – مشکی) و (رنگی) برگزار شد که در کاتا نوشین فروتن و فاطمه فلاح مقام نخست و طلا، ساناز رحمتی و کیمیا فروتن مقام دوم و نقره و آوا فلاح و جیران عادلی مقام سوم و برنز را به دست آوردند.

در بخش کومیته نیز در رده‌های سنی مختلف خانم‌ها فرشته بازگیر، مهسا قاسمی، نیایش بیرانوند، مارال پولادوند، فاطیما نظری، سپیده موسوی، دنیا بیرانوند، رومینا نیک لک، مهشید جلاوند، مرجان رخ گویی، پریا دالوند، مبینا فلاح، فاطمه شریعتی فرد، زهرا پاکزاد، نرجس رضایی کیا، مهدیس احمدوند، مبینا آرین، فاطمه هادی نسب، پگاه عینی، ساحل هراتی، نوشین رومیانی، فاطمه میر و سمیرا شیراوند مقام نخست و طلا را از آن خود کردند.

اسرا زینی‌وند، شکوفه شاهوردی، پروچیستا علیشاهیان، طناز کوشکی، پرنیان کهزادوند،  محدثه دالوند، فاطمه ولی‌نژاد، نسترن پورمراد، تبسم فدایی‌نسب، تینا آرین نژاد، آیدا شکری، فاطمه فراشی، نازنین سهرابی، فاطمه جعفری، زهرا سیفی، زهرا بهلولی، غزل شادمهر، رویا اسدی، مبینا ملکشاهی، خدیجه فلاحی، محبوبه دالوند و مینا عبدلی مقام دوم و برنز به دست آوردند.

گفتنی است که گلچین سپهوند، شینا منتی، نگار اسعدی، کیانا نیک لک، نیوشا نظری ترانه حیدری، نگین ساکی، هانیه شیراوند، جیران عادلی، مائده جهانی، آیدا شعبانی، یکتا پالیزوان، ساناز رحمتی، مهسا مرادی، زینب بیرانوند، آیدا نجم سهیلی، مانیا بیرانوند و گلنوش میردریکوند مقام سوم و برنز کسب کردند.

به گزارش فارس، در این دوره از مسابقات شهرستان‌های خرم‌آباد، بروجرد، دورود و کوهدشت برای شرکت در دو بخش کاتا و کومیته انفرادی اعلام آمادگی کرده بودند که به دلیل اوضاع نامساعد جوی و بارش برف و باران تیم‌های کوهدشت و بروجرد از حضور در مسابقات باز ماندند.

لازم به ذکر است که سرور ولیپوریان فرد، مریم جعفری و سمیه نصیریان به همراهی عاطفه جعفری، فاطمه میر، اسرا سپهرین، سیده فاطمه سهرابی، فرشته شهبازی پشم، فاطمه خسروی، صدیقه جهانگیری داوی این دوره از رقابت‌ها را بر عهده داشتند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا