مدال برنز، اولین مدال ایران در مسابقات آسیایی مالزی/ نعمتی پور نقره ای شد

صادقی که در نخستین بازی خود در رقابت های کاتای انفرادی نوجوانان آسیا بازی را با ناداوری و با نتیجه سه بر دو به نماینده ویتنام واگذار کرده بود، در جدول شانس مجدد حریف تایلندی را با نتیجه چهار بر یک شکست داد.

به گزارش پایگاه خبری کاراته نیوز وی پس از شکست حریف تایلندی به رقابت رده بندی راه یافت و کارتاکای اندونزیایی را با نتیجه سه بر دو از پیش رو برداشت و صاحب مدال برنز شد.

با کسب مدال برنزصادقی، نخستین مدال تیم ملی کاراته ایران را در رقابت های آسیایی کوالالامپور بدست آورد.

ˈآزو نعمتی پورˈ در نخستین روز این رقابت ها و در کاتای انفرادی جوانان در نخستین مسابقه خود پنج بر صفر حریف هندی را شکست داد و در دور بعد چهار بر یک کاراته کا تایلند را متوقف کرد.

نعمتی پور با شکست دو حریف خود به رقابت پایانی راه یافت اما در فینال با پنج پرچم برابر حریف ژاپنی شکست خورد تا صاحب مدال نقره این دوره از رقابت ا گردد.

ˈمهدی امامیˈ نیز که در بخش پسران رقابت های کاتای انفرادی آسیا با پنج پرچم و نتیجه پنج بر صفر بازی را به حریف ژاپنی واگذار کرده بود در مبارزه شانس مجدد با نتیجه سه بر دو به حریفی از کشور میزبان باخت و از دور رقابت ها کنار رفت.

ˈعلیرضا خدریˈ نیز در ادامه پیکارهای کاتا قهرمانی آسیا در بخش نوجوانان برابر مبارزی از مالزی قرار گرفت و نتیجه را پنج بر صفر واگذار کرد.

وی در نخستین مسابقه خود پنج بر صفر حریف کویتی را از پیش رو برداشته بود و در دومین مسابقه نتیجه را چهار بر یک به حریف ژاپنی واگذار کرده بود.

در چهاردهمین دوره رقابت های کاراته قهرمانی آسیا در رده های سنی نوجوانان، جوانان و زیر ۲۱ سال دختران و پسران ۳۷۰ کاراته کا از ۲۸ کشور جهان شرکت دارند.

این رقابت ها عصر امروز در بخش کومیته نوجوانان پیگیری می شود.

منبع: Irna.ir

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا