امینی: برای شروع اردو‌ها تمام‌جوانب را در نظر می‌گیریم/ سفر عباسعلی به آلمان هنوز قطعی نشده

-نایب رییس بانوان فدراسیون کاراته گفت: سفر حمیده عباسعلی هنوز صددرصد نشده اما در حال پیگیری هستیم.

به گزارش کاراته نیوز و به نقل از خبرگزاری میزان، اشرف امینی ، در خصوص شرایط حضور حمیده عباسعلی در آلمان اظهار داشت: سفر عباسعلی هنوز صددرصد نشده اما در حال پیگیری هستیم تا کار‌های او را انجام دهیم. طبق صحبت‌های پزشک معالج او لازم است برای ترمیم زانوی حمیده یک بار دیگر جراحی روی پایش صورت گیرد.

وی افزود: اکثر کشور‌های اروپایی سر موضوع کرونا سختگیری‌های زیادی برای ورود به کشورشان دارند و حمیده هم از قاعده مستثنی نیست اما امیدوارم کار‌های سفر او به آلمان هرچه زودتر نهایی شود.

نایب رییس بانوان فدراسیون کاراته درخصوص زمان برگزاری اردو‌های تیم بانوان تصریح کرد: احتمالا در مهرماه تمرینات آغاز خواهد شد، اما این موضوع منوط به این است که تمام پروتکل‌های بهداشتی رعایت شود. ما نمی‌توانیم ریسک کنیم و نباید سلامت ملی‌پوشان را به خطر بی‌اندازیم و تنها در صورت فراهم بودن شرایط، اردو را برگزار می‌کنیم.

امینی خاطرنشان کرد: کاراته‌کا‌های بانوان طبق برنامه کادرفنی تیم ملی و با مربیان باشگاهی خود تمریناتشان را پیگیری می‌کنند و از نظر بدنی آماده هستند. برای شروع تمرینات تیم ملی باید تمام جوانب را در نظر بگیریم تا خطر ابتلا به ویروس کرونا را به حداقل برسانیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا