كدخبر: 23737 بدون دیدگاه

مربی کاتای بانوان:سطح رقابتهای کاتا خیلی بالا بود

تاریخ انتشار : 21 مهر 1398 در ساعت: 20:34
مربی کاتای بانوان:سطح رقابتهای کاتا خیلی بالا بود

مربی تیم ملی کاتا بانوان گفت: با توجه به در پیش بودن بازیهای المپیک سطح رقابتهای کاتای بانوان خیلی بالا بود و حریفان قدری به این رقابتها آمده بودند. به گزارش کاراته نیوز و به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا، فاطمه بغلانی پور مربی تیم ملی کاتای بانوان ابراز داشت:با توجه به اینکه کاتا […]

مربی تیم ملی کاتا بانوان گفت: با توجه به در پیش بودن بازیهای المپیک سطح رقابتهای کاتای بانوان خیلی بالا بود و حریفان قدری به این رقابتها آمده بودند.

به گزارش کاراته نیوز و به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا، فاطمه بغلانی پور مربی تیم ملی کاتای بانوان ابراز داشت:با توجه به اینکه کاتا در بازیهای المپیک 2020حضور دارد تقریبا اکثر مدعیان حضور داشتند و سطح مسابقات بالا بود.

وی ادامه داد:بسیار خوشحالم که خانم صادقی توانست بر روی سکو برود و نخستین مدال را از آن خود کند امیدورام در رقابتهای پیش رو بخصوص مسابقات کاراته وان اسپانیا خوش بدرخشد و به این روند خود ادامه دهد.

مربی کاتای بانوان در خاتمه گفت:حریفان همه قدر و عنوان دار بودند و کسب مدال خیلی سخت بود ولی خوشحالم که کاراته توانست نخستین مدال کاروان را از آن خود کند.

نظرسنجی

در حال حاضر هیچ نظرسنجی فعال نیست

اخبار استانها