كدخبر: 23689 بدون دیدگاه

توافق دانشگاه آزاد با کاتاروها برای حضور در سوپر لیگ

تاریخ انتشار : 25 سپتامبر 2019 در ساعت: 10:11
توافق دانشگاه آزاد با کاتاروها برای حضور در سوپر لیگ

تیم کاراته دانشگاه آزاد برای حضور در فصل جدید رقابتهای سوپر لیگ کاراته باشگاههای کشور ترکیب تیم کاتای خود را معرفی کرد. به گزارش کاراته نیوز و به نقل از خبرنگار مهر، در حالی که زمان آغاز رقابتهای سوپر لیگ کاراته باشگاههای کشور تاکنون از سوی سازمان لیگ اعلام نشده، تیم های مدعی به دنبال […]

تیم کاراته دانشگاه آزاد برای حضور در فصل جدید رقابتهای سوپر لیگ کاراته باشگاههای کشور ترکیب تیم کاتای خود را معرفی کرد.

به گزارش کاراته نیوز و به نقل از خبرنگار مهر، در حالی که زمان آغاز رقابتهای سوپر لیگ کاراته باشگاههای کشور تاکنون از سوی سازمان لیگ اعلام نشده، تیم های مدعی به دنبال جذب کاراته کاهای مورد نظر خود می باشند. دانشگاه آزاد که فصل گذشته در روز پایانی موفق به تکرار عنوان قهرمانی نشد، یکی از همین تیم هاست که با جذب نفرات ملی پوش ترکیب تیم کاتای خود را کامل کرد.

بر همین اساس ابوالفضل شهرجردی، علی زند و میلاد فراز مهر در دو بخش تیمی و انفرادی با هدایت قاسم شهرجردی برای تیم دانشگاه آزاد در فصل ۹۸ به روی تاتامی خواهند رفت.

در بخش کومیته نیز تاکنون حضور مجید حسن نیا، بهمن عسگری، سجاد گنج زاده و ذبیح الله پورشیب در این تیم قطعی شده است. مسئولین دانشگاه آزاد با اولویت قراردادن دانشجویان قصد دارند پس از پایان مسابقات سراسری کاراته دانشگاه آزاد بهترین نفرات این رقابتها را جذب کنند.

احتمال می رود رقابتهای سوپر لیگ کاراته باشگاههای کشور اواسط آذرماه آغاز شود.

نظرسنجی

در حال حاضر هیچ نظرسنجی فعال نیست

اخبار استانها