كدخبر: 23643 بدون دیدگاه

رنکینگ اولین مرحله لیگ کاراته وان پسران ایران 

تاریخ انتشار : 2 شهریور 1398 در ساعت: 13:59
رنکینگ اولین مرحله لیگ کاراته وان پسران ایران 

پس از برگزاری اولین لیگ کاراته وان، سازمان لیگ فدراسیون رنکینگ پسران را اعلام کرد. به گزارش کاراته نیوز و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، پس از برگزاری اولین مرحله لیگ کاراته وان ایران در بخش پسران(جام زنده یاد نوید محمدی) که طی روزهای 21 تا 23 تیرماه در سالن شهید افراسیابی تهران برگزار […]

پس از برگزاری اولین لیگ کاراته وان، سازمان لیگ فدراسیون رنکینگ پسران را اعلام کرد.

به گزارش کاراته نیوز و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، پس از برگزاری اولین مرحله لیگ کاراته وان ایران در بخش پسران(جام زنده یاد نوید محمدی) که طی روزهای 21 تا 23 تیرماه در سالن شهید افراسیابی تهران برگزار شد، رنکینگ کاراته کاها بدین شرح اعلام شد:
رده سنی نونهالان:
کاتا انفرادی: 1. حمیدرضا محمودی از تهران 2.سبحان عوض پور کرمانی از کرمان3. سیدیوسف امیری از تهران
کاتای تیمی: 1. آذربایجان شرقی 2. میرعمادی ساری 3. مس کرمان ب
وزن 35- کیلوگرم: 1. محمدرضا حاجی یوسفی از یزد 2. امیرعلی کاظم زاده از گیلان 3. عرشیا سوخته سرایی از گلستان
وزن 40-کیلوگرم: 1. امیرمحمد رشید از قم 2. محمدامین الاسلامی از مازندران 3. علیرضا احمدی از البرز
وزن 45-کیلوگرم: 1. وهاب شاه میر از البرز 2. سیدمحمدصدرا فروغی از قم 3.امیرعلی آموزگار از کرمان
وزن 50- کیلوگرم: 1. محمدبرنجی از لرستان 2. محمدمهدی محمودی از زنجان 3. محمدماهان خاص امیری از تهران
وزن 55- کیلوگرم: 1. سیدشایان سالاری مقم از یزد 2. محمدمهدی مقصودی از البرز 3. نیما رمضانی از تهران
وزن 55+ کیلوگرم: 1. محمدجواد برخوردار از قم 2. کسری برزگر از قزوین 3. علی محمدی از کرمان

رده سنی نوجوانان:
کاتا انفرادی: 1. متین محمدی از قم 2. سینا احمدیان از تهران 3. محمدحسین علامی از تهران
وزن 47-کیلوگرم: 1. رضا نصری همپا از البرز 2. علیرضا میرزایی از کرمانشاه 3. امیرحسین میرزایی از کرمانشاه
وزن 52-کیلوگرم: 1. عرفان ابراهیمی از تهران 2. بهامین پیشگر از مازندران 3. محمدعرفان عسکری پور از کرمان
وزن 57- کیلوگرم: 1. آرمان ابراهیمی از تهران 2. سیدابوالفضل حسینی از مازندران 3. ابوالفضل روشنفکر از تهران
وزن 63- کیلوگرم: 1. پدرام اسدی فر از کرمان 2. محمدمهدی حسنی از زنجان 3. عرفان دهقانی محمودآبادی از یزد
وزن 70- کیلوگرم: 1. عل قره داغی از تهران 2. امیرمحمد کاظمی از ایلام 3. محمد سعیدی آزاد از زنجان
وزن 70+ کیلوگرم: 1. محمدمهدی بوستانی از گلستان 2. سیدایلیا کاظمی از مازندران 3. محمد ساعی زاهدمنش از گیلان

رده سنی جوانان:
کاتا انفرادی: 1. متین زارع از تهران 2. محمدصدرا شیدزی از آذربایجان شرقی 3. امیرحسین معین الدینی از کرمان
کاتای تیمی: 1. مقدم تهران 2. آکادمی معین آستانه اشرفیه 3. بانه کردستان
وزن 55- کیلوگرم: 1. معراج محمدی از قزوین 2. محمدحسین شیرصفت از فارس 3. محمد الهیاری از آذربایجان غربی
وزن 61-کیلوگرم: 1. مهدی کاظمی از گیلان 2. هادی کیانی از آذربایجان غربی 3. عرشیا فیض از کرمانشاه
وزن 68-کیلوگرم: 1. علیرضا حبیبی از گیلان 2. محمدسروش محمدی از تهران 3. محراب مددی از کرمان
وزن 76- کیلوگرم: 1. کامران بصیری از مرکزی 2. علی توکلی از تهران 3. اشکان اله داری از فارس
وزن 76+ کیلوگرم: 1. محمدجواد بارانی از گلستان 2. پرهام رستمی از فارس 3. محسن صفرنژاد از گیلان

رده سنی امید:
کاتای انفرادی: 1. سیدمجید وکیلی از قم 2. مهدی رضایی از کرمان 3. پوریا همایون از فارس
وزن 55- کیلوگرم: 1. رضا راستین از کهگیلویه و بویراحمد 2. علی اکبر بختیاری از قم 3. سجاد رحیمی از تهران
وزن 60-کیلوگرم: 1. حمید حسنی پور از گیلان 2. احمد نجفی از البرز 3. حمیدرضا اسمعیلی از همدان
وزن 67-کیلوگرم: 1. سیدعلی کریمی از آذربایجان غربی 2. مرتضی نعمتی از قم 3. امیرحسین خلیفه از البرز
وزن 75- کیلوگرم: 1. علیرضا حیدری از مرکزی 2. علیرضا رضایتی از فارس 3. ایمان برزعلی از گلستان
وزن 84- کیلوگرم: 1. آیدین یعقوبی از مازندران 2. مهدی نصرالهی از لرستان 3. محمد فیاضی از اصفهان
وزن 84+ کیلوگرم: 1. مجید نیکوهمت از مرکزی 2. امیررضا حسین زاده از البرز 3. رضا خوشدونی فراهانی از قم

نظرسنجی

در حال حاضر هیچ نظرسنجی فعال نیست

اخبار استانها