كدخبر: 23590 بدون دیدگاه

دختران کاراته کا ده درصد جریمه شدند/ پسران قهرمان؛ حرف بزنید شما هم جریمه می شوید

تاریخ انتشار : 13 آگوست 2019 در ساعت: 19:57
دختران کاراته کا ده درصد جریمه شدند/ پسران قهرمان؛ حرف بزنید شما هم جریمه می شوید

مثل اینکه فدراسیون محترم کاراته زحمت کشیدند بعد از یک ماه پول جوایز بانوان مدال آور مسابقات کاراته وان را واریز کردند اما … به گزارش کاراته نیوز طبق شواهد و قرائن موجود بالاخره بخت بانوان کاراته کا باز شد و جوایز مدال آوران مسابقات کاراته وان به حساب قهرمانان واریز گردید. البته باید گفت […]

مثل اینکه فدراسیون محترم کاراته زحمت کشیدند بعد از یک ماه پول جوایز بانوان مدال آور مسابقات کاراته وان را واریز کردند اما …

به گزارش کاراته نیوز طبق شواهد و قرائن موجود بالاخره بخت بانوان کاراته کا باز شد و جوایز مدال آوران مسابقات کاراته وان به حساب قهرمانان واریز گردید.

البته باید گفت که این مبالغ بعد از یک ماه به حساب این قهرمانان واریز شد اما گویا فدراسیون کاراته به جای واریز مبالغی که در بخشنامه خود ذکر کرده بود، از هر جایزه به میزان ده درصد کسر کرد.

 در صورتیکه حتی بانک های کشور نیز بعد از یک ماه سود پول را به حساب شخص منظور می کنند نه اینکه از حساب شخص کم کنند.

با توجه به اینکه هیچگونه مالیات و یا خمسی به جوایز و هدایا تعلق نمیگیرد احتمالا فدراسیون کاراته به یک قرون و دو هزار تومان نیازمند است که از پول این قهرمانان نیز حساب خود را تغذیه می کند.

شاید هم چون قهرمانان مدال آور برای دریافت جوایز خود پیگیر شدند و فدراسیون را تحت فشار قرار دادند، ده درصد جریمه شدند.

پسران کاراته کا دقت کنید اگر شماهم پیگیر پول خود شوید احتمال اینکه از حق شما نیز کسر گردد، زیاد است پس لطفا ساکت بمانید و نگویید چرا شما قبل از بانوان مسابقه دادید و جوایزتان هنوز واریز نشده است.

نظرسنجی

در حال حاضر هیچ نظرسنجی فعال نیست

اخبار استانها